R I N N A T

auttakaa mua...mä oon 14 (168/50) ja mun kuppikoko on hätäsee aa...onks mul kohtalotovereit???!!!
81328
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Nimittäin tarhassa.

Äänestä

On sulla kohtalontovereita, ainaki mä...

Äänestä
  • Nina, älä viitsi olla tuollainen! tuo ei auta asiaa ollanekaan! jos sinulla ei muuta kuin tuollaista paskaa jauhettavana, niin pidä ne omasi! >:@

    Äänestä

  • *murr* kirjoitti:

    Nina, älä viitsi olla tuollainen! tuo ei auta asiaa ollanekaan! jos sinulla ei muuta kuin tuollaista paskaa jauhettavana, niin pidä ne omasi! >:@

    Minä olen salee kohtalotoveri, ja oon jo 15v!

    Äänestä

Voi Ristus. Oot 14, sun rintojen (ja muun kehon) kehitys on suurin piirtein vasta alkamassa. Eli hengitä pussiin vaan, olet TÄYSIN NORMAALI.

Äänestä

minullakin on vaan aa.. oon 173/48 ja 15 :/

Äänestä

no mun mitat 166/50 ja kuppikoko C! Ei sekään oo kovin mukavaa...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nimetön kirjoitti:

auttakaa mua...mä oon 14 (168/50) ja mun kuppikoko on hätäsee aa...onks mul kohtalotovereit???!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu