Onko tämä mielestänne seksuaalista väkivaltaa?
http://galleries.sweetmoney.com/gallery.seg/mh225/images/movie003.wmv
http://galleries.sweetmoney.com/gallery.seg/mh225/images/movie003.wmv
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
no.. toi kyllä vois jo mennä. Oli ainakin turha pätkä
Tuota kutsutaan myös näyttelemiseksi,kun tehdään tuon lajin videoita....
aivan, selvää näyttelemistä, nainen mukana juonessa, koitetaan vaan saaja kaiken maailman pervot innostuun
Niin toi oli paul little eli (tom tai max) hardcore en muista kumpaa nimeä se nyt käyttikään.
Tosta kerrottiin subtv:ltä tulleessa ohjelmassa.
Osa muista pornoalalla työskentelevistä oli sitä mieltä, että jonkun pitäis raiskata toi äijä. Kohtelee naisia vissiin niin huonosti.
Tosin kaikki ne hyväksikäyttää noita nuoria naisia. Tulee jostain keskilännestä ja muualta maaseudulta hakemaan näyttelijän tai mallin töitä californiasta. Sit päätyvät pornoon tai huoriksi. Ja aina niitä tuntuu riittävän,
Muutaman ton(hardcoren) pätkän olen nähnyt eikä ne nyt niin kovin kihottavia ollut. Näytti ennemmin raiskaamiseslta kun näytellyltä seksikohtaukselta.
Vaikuttaa sairaalta äijältä. OIi lisäksi siinä nelosen dokumentissa enkä kovin hyvää kuvaa äijästä saanut.