Kerrostalo pääsi Iltasanomin Pieksämäeltä

Diak

6

673

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • an ke ee ta

      Jeeeeeeeeeeee!!!!!!!! pmäki maailmankartalle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Mitäs ihmettelemistä tuossa on kun tietää että se on sattunut pmäellä-siellähän teitä kahjoja, röyhkeitä, uteliaita ja pahansuopia savolaisjuntteja riittää!

    • Symposiumia

      Voi vittu.Onpas juttu tehty.Kun ilmesty saunavuorolla. Ohhooooo.Oisivat pitäneet ryhmäseksiä.

    • kanninenu

      Mikä talo

    • isäinnöintilaki

      Talosta ei tietoa, mutta isännöitsiälläkään ei ole oikeutta tuollaiseen.

    • eläntäysillä

      Vanha juttu nii sanotusti,mutta näitä kyttiä riittää. Kun ei ole sisältöä omassa elämässä niin yritetään sitten kiusata muita. Varmaan ei seksielämää puheenjohtajalla ole niin haki kiihotusta toisten alastomuudesta. Onneksi jo totuttu. Ei hetkauta. Pitäkää vaan kirjaa toisten tekemisistä. Sillä aikaa ne toiset nautaa ja iloitsee elämästä.

    • Oikein teki. Jos "vuokralainen" ei osaa asua ihmisiksi ja terrorisoi varsinaisia asukkaita, on tilanteeseen pakko puuttua.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Martinan bisneksillä ei mene hyvin

      https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/c46da6ab-340f-4790-aaa7-0865eed2336 Yrityksen konkurssihakemus on tullut kärä
      Kotimaiset julkkisjuorut
      301
      1283
    2. Tiesitkö? Martina Aitolehden isäpuoli on tämä suosittu laulaja

      Martina Aitolehti on seurattu julkisuuden henkilö. Lähipiiriin mahtuu muitakin tunnettuja henkilöitä. Tiesitkö, että Ma
      Kotimaiset julkkisjuorut
      30
      1057
    3. 64
      877
    4. Voiko meidän välit

      Koskaan parantua tästä?
      Ikävä
      72
      861
    5. Jos SDP ei voita reilusti, persut kumoavat demokratian Suomesta

      Näin tekisi ainakin Rydman seuratessaan idolinsa Trumpin mallia https://www.is.fi/politiikka/art-2000012187244.html
      Maailman menoa
      420
      715
    6. Onko kaivattusi

      Kummallinen jossakin suhteessa?
      Ikävä
      47
      639
    7. Mies, olenko ymmärtänyt oikein?

      Ystävyys/salainen suhde/molemmat ovat täysin poissuljettuja asioita? Nainen
      Ikävä
      72
      598
    8. Kauanko olet kaivannut kaivattuasi ja

      koska hänet löysit?
      Ikävä
      38
      582
    9. Kiteen Pallon superpesisjoukkue pelaa huumeiden vaikutuksen alaisena

      Huumerikos. Yleisesti uskotaan, että se seikka, että eräs KiPan pelaaja kärähtää huumeista, on vain jäävuoren huippu. M
      Kitee
      77
      574
    10. Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.

      https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl
      Maailman menoa
      450
      563
    Aihe