HOMOJUTTUJEN ON HÄVITTÄVÄ

Sekopäisen kirjoittajan homohölmöilyt näillä sivuilla on poistettava,vai onko nämä sivut tehtykin roskapostille. Luulin kylläkin keskustelupalstaksi,mutta petyin.
23128
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 23

Vanhimmat

Miksi ylläpito ei reagoi millään tavalla noihin mauttomiin ja typeriin aloituksiin? Monia asiallisempia juttuja on poistettu palstoilta, mutta nämä homostelut saavat täällä kukoistaa. Aika kummaa. Tehkää jotakin! Siivotkaa palsta!

Äänestä

Haluamme lisää homojuttuja. 99,3% nurmeslaisista haluaa lisää homojuttuja.

Äänestä

Paiholan homokarkuri,pidä jo turpasi kiinni,tai laitetaan.

Äänestä

IP osoite on helppo tunnistaa v tun homo

Äänestä

Eipä täällä näytetä välitettävän näiden homopaskojen kirjoittelusta ja sivujen sotkijoista.

Äänestä

Kylläpä melkein tietää minkälaiset ihmiset tällä palstalla Homoista kirjoittaa.
Saisivat kyllä siivota tämän palstan.

Äänestä

Kahjo päässyt taas vauhtiin homottelussaan,päivärahoilla ollessa joutaa sotkemaan sivuja.

Äänestä

Lieneekö peräti raiskaaja,joka pyörii kylillä. Viranomaiset asialle.

Äänestä

Siltä vähän vaikuttaa.

Äänestä
  • Ei tällä kylällä ole näkynyt kun sain valokuvan siitä hiipparista, eikä hävinnyt enää naisten alusvaatteitakaan:))

    Äänestä

Taitaisi pitää laittaa tämä homojuttujen kirjoittaja paimentamaan kolille kesäksi lampaita. Tiedätte varmaan,miksi olisi sopiva.

Äänestä

Pässiksi tietenkin sopivin.

Äänestä

Kolille tulee taan ensi kesänä paljon lampaita maisemanhoitoon,sielläpä homokirjoittelialle on oiva työpaikka tiedossa ja tarpeeksi pusikoita.

Äänestä

Hävittävä on

Äänestä

Lieksan palstalla jo ihmetellään tämän Nurmeksen homohullun kirjoituksia.

Äänestä

Kahjo näköjään taas vauhdissa,varmaan kohta pimahtaa lopullisesti ja sitten pii paa kyytiin.

Äänestä

Sekopäällä on näköjään taas lääkkeet loppu,homojuttujen siirto käynnissä.

Äänestä

Taitaa tosiaan olla siirtotyöläinen.

Äänestä

Lieksan mustalaiset, tähän ei kuulu Somaalit, nauraa meille, sieltä kuuluu hemmetinmoinen hakkaava nauru ja kohteena ollaan me. Mä en kestä tätä enää.

Äänestä

0n kyllä niin paljon homojuttuja täällä, etten ihmettelisi, jos sateenkaarikulkue marssisi kohta torilla ympyrää.

Äänestä

Onko 4H kerho menny Pieliselle Matikan pyyntiin? Kun ei ole Liekeissä enää.

Äänestä

Saattaa tänne homojuttujen kirjoittajalla kädet väsyä lippua kantaessa kulkueessa kun ei muita näy. Nurmekselaisilla on kumminkin järki vielä päässä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pettymys kirjoitti:

Sekopäisen kirjoittajan homohölmöilyt näillä sivuilla on poistettava,vai onko nämä sivut tehtykin roskapostille. Luulin kylläkin keskustelupalstaksi,mutta petyin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu