Aika moni sitikan omistajasta on homo. Mistähän moinen ilmiö johtuu?
Homojen merkki
Vilho Nurmimatto
15175
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Taidatte käydä samoissa mestoissa, olet tainnut päästä Sitikan kyytiinkin.
Se on vain sinun harhaasi ja johtuu siitä, että pidät sitikasta koska olet valinnut poikaystäviksesi sitikalla ajavia homoja.
Eipä sitä tiiä millä merkillä puppelit rullaa menee, ku ei ole kokemusta!
Citikka on homojen ja kaikkien muidenkin perverssien suosikki auto.
Niinkuin Audikin :D Saksalainen eniten suomen hinttien ja perverssien suosima merkki :DD
Juu, mutta ne rikkaat perverssit tienaavatkin kuukaudessa enemmän kuin köyhät citikkahomot kahdessa vuodessa.
Taitaa olla enemmänkin kokemusta rikkaista perversseistä?
Sounds like experience =)
että Suomessa on paljon enemmän Tojolla ja Volkkarilla ajavia homoja.
ja sehän on selvää, koska Tojoterot muut aina kehuavat kuinka ovat enemmän myydyinpiä autoja kuin Sitikka, joten pakaripaavoja on heissä prosentuaalisesti enemmän ja näin ollen myös enemmän maanteillä.
Hmmm, siitäköhän ne peräänajot johtuvat?
Kaikki Shitikka juntit on takatuuppareita !
Kaikki tuntemani sitikan omistajat ovat homoja. Minkään muun merkin omistajat eivät ole näin kieroutunutta porukkaa.
Kannattaa sinun alkaa tutustumaan ihmisiin muallakin kuin netissä. Työssäkäyvillä ei ole aikaa notkun näillä palstoilla kaikkina vuorokauden aikoina.
Et taida monia tuntea,kuulut "Vilho Nurmimatto" näemmä hinttariporukkaan kun sitä täällä kehua retostelet.
Anaalikaira Nurmimatolla sisäpiiritietoa siellä kainuussa.