Andteko nikotiiniriippuvaisin talossa..

vanhempi rva

Naurettava väite! Onko Andte tämän kauden aikana kertaakaan KIRKUNUT ISOVSLJELTÄ RÖÖKIÄ.Sitä on Jonathan ja Jenna tehnyt koko kauden aamusta iltaan kyllästymiseen asti.Tämä väittämä kuului eiliseen tehtävään, Anna Jenna ja Jonatan olivat tätä mieltä.Toinen väärä väittämä oli:Kenellä asukkaalla on eniten heräämisvaikeuksia,heidän vastauksensa oli Andte,VÄÄRIN! Anna jää aina istumaan sänkyyn, kun aamulla pattereita vaihdetaan.Darra aamuisinkin Andte on nopeampi.

3

290

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Oikeudenmukaisuutta?

      Voisiko vanhempi rva vaihtaa kuulokojeensa patterit ja puhdistaa silmälasinsa?
      Minun kaapelini näyttää hyvin selvästi Andten aktiivisuuden nikotiinin ja alkoholiin...
      Hän ei ehkä huuda niistä, mutta ihan tarpeeksi jurottaa! Puhuu puutteesta ihan siinä missä toisetkin....

      Tässä asiassa luotan myös kanssa- asukkaiden näkemyksiin enemmän kuin vanhojen rouvien!

    • Lyhyt on muisti

      Lisää vääriä vastauksia. Ulkonäkö on Jennalle kaikkein tärkein. Ei pääse yhdenkään peilin ohitse mutrustamatta huuliaan ja heiluttamatta hiuksiaan kuvajaiselleen. Tosin on ollut suurimman osaa ajasta kuin tarhapöllö mutta haluaa sillä miellyttää vain mustasukkaista Dania.

      Ei tarvitse pitkälle taapäin katsoa kun muistaa miten Jenna oli se kenen oli vaikeinta nousta sängystä ylös.

      • tiedättekö?

        Milloin Jennan opiskelut jatkuvat,, ja missä?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      75
      4547
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      109
      3793
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      147
      3509
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      41
      1992
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      71
      1928
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      89
      1239
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      125
      1064
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      136
      991
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      57
      933
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      25
      847
    Aihe