Hei!
Olen 20-vuotias tamperelainen sairaanhoitajaopiskelija, jolla on paljon kokemusta lapsista. Olen ohjannut lasten jumppia sekä ollut Ruotsissa lastenhoitajana 7 kuukautta. Lisäksi olen tehnyt satunnaisia lastenhoitokeikkoja. Hoitamani lapset ovat ikähaarukaltaan olleet puolivuotiaista ylöspäin. Suositukset on mahdollista saada.
Lasten kanssa touhuaminen on minulle luontevaa ja antoisaa. Tästä syystä aion myös opinnoissani erikoistua lapsiin. Asun Tampereen keskustassa, joten liikkuminen julkisilla onnistuu, mutta pystyn hoitamaan lapsia tarvittaessa myös kotonani.
Kouluni mahdollistaa lastenhoidon myös opintojen ohessa, mutta mikäli tarvitset lastenhoitoapua vaikka vain joululomaksi, otathan yhteyttä.
[email protected]
Tarvitsetko lastenhoitoapua esim. joululomaksi? Pirkanmaa
lastenhoitaja.tamper
0
55
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yh:n pihalla aina eri auto
Ompa jännä seurata ohiajaessa, että millainen auto on nyt erään yksinhuoltajan pihassa. Näyttääpä siellä taaskin olevan1543297- 2233005
En vittujakaan enää välitä sinusta nainen
Toivottavasti en näe sinua enää koskaan. Jos näen, niin en ole näkevinäni. Et merkitse minulle enää mitään.791976Olet minua
vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va791618Exän käytös hämmentää (taas)
Osaisivatko palstan herrat kenties helpottaa tulkitsemista? Toki naispuolisetkit saavat antaa tulkinta-apua, mutta nyt k2391447- 481158
- 991051
- 1211036
- 58978
- 12923