Miksei Audi voittanut???????

Volvo S60 T5 A R-Design 9,1

Audi A5 Sportback Business Sport 1,8 TFSI Multitronic 8,6

Mercedes-Benz C 200 A 
Premium Business 8,6

BMW 420i Gran Coupé A 
Business Luxury Line 8,5

Lexus IS 300h Executive 
Pre-Crash 8,3

Volvohan oli suorastaan ylivoimainen TM:n testissä.....
9162
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Ketä kiinnostaa. Pienestä on noikin kiinni. Volvo on tylsä perheauto.

Äänestä
  • Mistä kohtaa audi on vähemmän tylsä?
    jos katsotaan malleja mitä myydään eniten niin kyllä audin eniten myydyt mallit on hiton tylsiä sisältä ja päältä. Eikä koneetkaan mitään hurraa huutoja kurkusta kutkuttele.

    Mikä tekisi autosta vähemmän tylsän kun käytät jälkikasvua turvaistuimeen tai kun jankkaat 5-20km/h nopeudella etenevässä jonossa puoli tuntia?

    Äänestä

Miksi Volvo voitti? Hajuton, mauton ja niiiin mainstream.

Mersu olisi vienyt jos alusta olisi ollut perus tai ilmaversio.

Audi,.. nyt on ... nuorille kaupparatsuille varsin pätevä vehje, antaa itseluottamusta ja kellertävää väriä otsan tienoolle. Lupakin tulee samalla ajaa miten sattuu, koska merkki tavallaan suojaa käytöstä.

Äänestä

Kaikkihan nuo ovat hienoja tuotteita jaa no ehkä ei leksu. Kelpais ainakin mulle.

Äänestä
  • on noista autoista ylivoimainen jos auton ostat omaan käyttöön ja omalla rahalla. Ei tule yllätyksiä eikä ongelmia kun auto on tehty valmiiksi asti jo tehtaalla Japanissa. Noista muista en ole ollenkaan varma.

    Äänestä

Paras on kuitenkin se, mikä minulla itselläni on juuri tällä hetkellä. Siihen ei TM:n vertailut vaikuta suuntaan eikä toiseen.

Äänestä
  • Älä jauha paskaa!

    Äänestä

  • siis piaggio mopo auto

    Äänestä

itselläni kun nuo ilmavaivat niin mersun ohjaamo olisi kiva piereskellä kaasua täys

Äänestä

Kommentoi aloitusta


S60 jyrää kirjoitti:

Volvo S60 T5 A R-Design 9,1

Audi A5 Sportback Business Sport 1,8 TFSI Multitronic 8,6

Mercedes-Benz C 200 A 
Premium Business 8,6

BMW 420i Gran Coupé A 
Business Luxury Line 8,5

Lexus IS 300h Executive 
Pre-Crash 8,3

Volvohan oli suorastaan ylivoimainen TM:n testissä.....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu