No tämän selvempää ei enää voi olla . Vas auto johon Michael vietiin ja oik auto jota kuvattiin palanneena ja josta elävä Michael poistui! Sama rekkarikin ! On elossa!!!! On ihanaa!!!!
http://www.unfictional.com/michael-jackson-alive-coroners-car-video-faked-death
On elossa on on !!!
Vausentää
2
277
Vastaukset
- Uskottava on
Ja lisäksi MJ halusi Elviksen tuttären vaimoksi ja oli kysellyt paljon tämän kuolemasta ja sanonut usein hän tulee kuolemaan sampin kuin Elvis!
Katsokaa: Elviksen Dna ja elossa olevan naisen ja miehen DNA SOPIVAT YHTEEN !
Eli MJ ON ELOSSA!!! On on on !
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 424300
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot1354069- 643716
- 873551
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans333537Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe643341- 862921
- 542835
- 252626
Korjaamo suositus
Vahva suositus Kumpulaisen korjaamolle vanhan 5-tien varrelta! Homma pelaa ja palvelu ykköslaatuista. Mukavaa kun tuli p142334