Miehellä kun tapana katsella pornoa yksinään niin sanoin sitten että mennään sohvalle ja laitetaan joku pätkä pyörimään. Annoin miehen valita. Sanoin että ota semmonen mistä ite tykkäät. Valitsi semmosen missä oli mies ja nainen. No, videon mies kun otti vehkeensä esiin niin heti oli jupina että kato miten iso, ei mun oma oo lähellekkään noin iso. Sanoin että joo voitko olla nyt höpöttelemättä. Mies oli selvästi kiusaantunut joten sanoin että vaihdetaan joku toinen. Laitoin ite jonkun itsetyydytys videon. Kateltiin sitä siinä rauhassa ja mies vaan haukotteli ja esitteli vähän väliä löysää kulliaan. Sanoin että niin voitko nyt keskittyä tähän. Oliko se nyt niin jännittyny siitä että istuin vieressä? Siinäpä vierähti sekin pätkä ja laitoin uuden. Aloin siinä sitten ite koskettelemaan miestä ja heti saatiin nousemaan. Alettiin sitten panemaan ja sanoin että katso nyt sitä videota samalla niin sekään ei meinannut käydä millään.
Onko tää nyt vaan niin että yhdessä ei osaa katsoa luontevasti? Väittää ainakin että ei katso pornoa koskaan runkatakseen vaan ihan muuten vaan.
Onko tää nyt vaan niin että yhdessä ei osaa katsoa luontevasti? Väittää ainakin että ei katso pornoa koskaan runkatakseen vaan ihan muuten vaan.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Voi olla omituista katsoa pornoa naisen kanssa, varsinkin jos kyse ei ns. ihan peruspornosta vaan esim peppuseksistä ja nainen ei tykkää siitä niin voi olla vaivaannuttavaa :D
Katselitte yhdessä, muttette eläytyen toisen maailmaan. Kielsit jopa "höpöttämisen". Jos yhteinen pornon katselu on tarkoitettu osoittamaan jotakin toiselle, se ei varmaan kiihota, korkeintaan aiheuttaa lisää epämukavuutta.
Toisekseen ensimmäisellä kerralla harvoin onnistuu mikään. Opettelu vie aikaa.
Mistä tiedät, että mies ylipäänsä haluaa katsoa yhdessä? Ihmiset kun ovat erilaisia. Samoinhan osa haluaa onanoida yksin, osa yhdessä, osa sekä-että.
Viittaa siihen, että olette jo ennalta keskustelleet. Sinä olet moittinut pornon katselua, mies vältellyt keskustelua, josta voi tulla riita.
Onko porno sinulle ongelma, oletko ehkä mustasukkainen?
Porno on sairasta ihmisarvoa alentavaa
Minä sitä pornoa ehdotin, mies ei niin siitä innostunut mutta panosta kyllä. Kielsin höpöttämisen, koska se höpöttäminen oli tyyliin millaset tyynynpäälliset sängyllä oli.
Meillä ei pornoo katota kun hommat luistaa ilman sitäkin
Hyikeli, ootko kuullut tai huomannut, että se on myös syntistä, hekumallista, irstasta, ruokotonta, rivoa, haureellista, iljettävää ja muutenkin mahottoman kivaa? Niet aika ei taho riittään sen harrastamiseen tarpeeks. Vaan kun talviloma alkaa, niin kyl sit pornoillaan koko vuoden eestä.