Tämä viesti ei saanut elää yhtä päivää
0 Vastausta 0 Lukukertaa
Oikeassa olin
14.11.2014 12:28 0
Ikävää että Ilomantsiin on pesiytynyt Putinin tauti
Muurinrakentajatko
13.11.2014 21:01 0
Että Ilomantsin kokoisen paikan Suomi24 sivuilla pitää olla kaksi luotsia. Jossain mättää ja syvältä. Putinkin on suunnitellut operaationsa julkisen mielipiteen eliminoimiseen ja oman asiansa hymistelyyn. Tämä täytyy tuoda julki myös Suomi24 omistajille ja mahdollisesti mainostajille. Ja muille käyttäjille.
Ei kai haluta elää diktatuurissa?
ILOMANTSIN SUOMISIVUT DIKTAATTORIEN KÄSISSÄ
2
125
Vastaukset
- Terrrrminaattttorrrr
Luotsit Pelastusarmeijaan ryhmyreiksi. On se heterogeenista jengiä kun lukee eri palstoja. Sinne on miinottautunut eri klikkejä ja vartioivat palstoja kuin koira kaalikuormaa; itse eivät syö mutta eivät anna muidenkaan syödä. Määräaikaisuudet voisi helpottaa paineita ja luotsien nimet julkisiksi - edustavathan he yritystä ja puuttuvat kansalaisen perustuslain turvaamaan sananvapauteen.
- kymmenen3
Aloittajalle.
Käänny (mielen-)terveysviranomaisten puoleen. Pienellä kokeilulla lääkityksesi saadaan varmaan kohdilleen ja parin kolmen vuoden päästä putinin tauti on vain paha uni.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 823450
Kerro jotakin hauskaa. :)
Kirjoita jotakin mukavaa vaikka kaivatustasi. :) Ei törkytekstejä kiitos. :)753137Mä sanon tän suoraan.
Se on sun käytös mikä ajaa pois. Et välitä muitten tunteista kun omistasi.683012On olemassa tiettyjä sääntöjä!
Ja jos aiot pärjätä mun kanssa niin teet vain niinkuin mä sanon. Mieheltä Naiselle662671Oliko pakko olla taas tyly?
Miksi oot niin tyly mua kohtaan nykyään? Ei edes tunneta kunnolla. Katseita vaihdettu ja varmasti tunteet molemmin puoli442182- 621754
Huomenna heitän järjen
romukoppaan ja annan tunteen viedä. Kerran tässä kuitenkin vain eletään. Muistan myös jonkun minua viisaamman sanoneen,251707- 351705
Hyvää huomenta
Hyvää huomenta ja alkavaa viikonloppua ihanalle naiselle! Mitä ikinä teetkään, niin täälä sua yksi miekkonen ajattelee.181689- 601628