Elina

Sut haluun mut haluuks sä mut??
6109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Niin niin ikävä että pakko nähdä sut jossain vielä tänä vuonna

Äänestä

Missähän vuorossa sää oot??

Ps.

Äänestä

TOSImies suuttuu.

Äänestä

En suutu. Ei 100% varmasti ole sama E....! Anteeksi häneen voi sattua tämä. Oli muuten ensimmäinen kirjoitus tänään. Yritän vieroittaa itseni pois täältä.

Äänestä

Meillä olis niin nastaa kaksin mut niin on ikäväkin!

Äänestä

Hyvää vkl

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Joni<3 kirjoitti:

Sut haluun mut haluuks sä mut??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu