A POJAT HEI!!! ME SEN TÄNÄÄN TEEMME!!!! ME ÄÄNESTÄMME ANDTEN TÄNÄÄN VOITTOON!!!! JA POJAT HEI!!!! ME SIINÄ NIIN ONNISTUTAAN!!! ME TEHDÄÄN TÄNÄÄN HISTORIAA!!!!! LAPPIIN MENEE BB.N SUURIN JÄTTIPOTTI!!!! JA POJAT HEI!!! ME EI HEVILLÄ LUOVUTETA!!!! ME ANNAMME ÄÄNIÄ ANDTELLE TÄNÄÄN!!!! JA POJAT HEI!!!............HUOMENNA KAIKKI ON OHI!!!!
JA ME POJAT SE TÄNÄÄN TEHDÄÄN!!!!! MINÄ KIITÄN TEITÄ POJAT!!!! ME SE TEHDÄÄN!!!!!!
JA POJAT HEI!!!! VALMISTAUTUKAA ANDTEN VOITTOON!!!! :)))))))
JA POJAT HEI!!!!!!!
1
980
Vastaukset
- jes jeeeeees
Hyvä pojat? Se onnistui.
Minäkin olen pohjanmaalta, ja toivoin Antden voittoa,, hyvä niin.
Mutta hän voittikin niin ylivoimaisesti,, että rottapojallakaan ei ollut edes mitään jakoa,,sen hovi jäi näppejään nuolemaan.
Anna oli ainoa joka jäi loppuun rottaporukasta,,mutta yyyh ehkä pudotti.
Tai ei kyllä voittaja vei 65% äänistä,,ei siinä ollut kellään muilla mahiksia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa
Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on857681- 777660
Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki
Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h1666089Luotathan siihen tunteeseen, joka välillämme on?
Uskothan myös, että se kestää tämän? Kaipaan sinua valtavasti. Vielä tehdään yhdessä tästä jotain ihmeellistä ja kaunist554996En saa sua mielestäni vaikka tekisin mitä
Mikä tähän auttaa.. ei mikään. Edes aika. Kaivan sut kohta vaikka kivenkolosta että saan kysyä haluatko sinäkin💛204179Onnettomuus
Hukkajärventiellä kolaroi lavetti ja henkilöauto. Uutista ei missään! Hys hys ollaanko hiljaa tästäkin?53910- 383642
- 313557
Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"
Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..273495Maahanmuuttajat torjuvat marjanpoiminnan - "emme ole rottia"
Ruotsalaisen journalistin selvitys paljasti, miksi maahanmuuttajat kieltäytyvät työstä. Taustalla vaikuttavat kulttuuris1043252