Iina Kuustonen

Mitä mieltä olette Iina Kuustosesta? Potentiaalinen tähti vai tähdenlento? Ei vaikuta kaksiselta näyttelijältä, mutta varmasnkin vuosien varrella kehittyy. Kuustosen suvun naiset ovat helppoheikkejä, jotka pitävät itseään muita parempana, vaikka näytöt puuttuvat. Sieltä löytyy keskeytettyjä opintoja ja jne. Wannabe-älykköjä, jotka menevät sieltä, missä aita on matalin.
111137
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Toinen Kuustosen tissipyrkyri sisaruksista eli ahkerasti työntävät tissejä etualalle rooleissaan. Iinan Syke vilautus menikin jo, Minkan vastaavat tulossa: http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-1288765912911.html?pos=ok-nln

Kummankin sarjan kohdalla nämä pistetty tietysti ensimmäisiin jaksoihin ja traileriin http://areena.yle.fi/tv/2442711 että lehdet varmasti tekisivät jutut ja sarjoille mainosta jo etukäteen.

Iltasanomien televisiolehdessä ja Katsossa luki että hahmoa on alusta saakka kirjoitettu Minka Kuustoselle ja myös se että se on ollut aktiivisesti mukana sarjan valmistelussa ja suunnittelussa eli sanavaltaa on ollut eikä mene suihkukohtaukset(!) ja muut pelkästään käsikirjoittajan piikkiin.

Äänestä
  • Tyrkkysiskot.

    Äänestä

  • Tytöillä on tissit ja ne kuuluvat asiaan

    Äänestä

Samaa maata kuin isukki Tommi.

Äänestä
  • Kuka ihmeen Tommi?

    Äänestä

Youtubessa oli kerran Iina Kuustosen vierailu Arto Nybergin haastateltavana. En etsinyt sitä vaan löysin sen sattumalta kun laitoin hakusanaksi "sukkahousut". :)

Äänestä

Ihan yleisesti harmi että Suomessakin aletaan mennä siihen että rooleja saadakseen on käytävä plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä.

Äänestä

Eipä tuo ole edes pantavan näköinen, ihan ok-tasoa ei muuta.

Äänestä

Tuo ei sovi iinaa. Hän on hyvä näyttelijä. Tykkäsin ivalosta

Äänestä
  • En tykkää Kolhon näköinen ja vielä Armia valittu näyttelemään .ei hyvä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


naminamikliffaa kirjoitti:

Mitä mieltä olette Iina Kuustosesta? Potentiaalinen tähti vai tähdenlento? Ei vaikuta kaksiselta näyttelijältä, mutta varmasnkin vuosien varrella kehittyy. Kuustosen suvun naiset ovat helppoheikkejä, jotka pitävät itseään muita parempana, vaikka näytöt puuttuvat. Sieltä löytyy keskeytettyjä opintoja ja jne. Wannabe-älykköjä, jotka menevät sieltä, missä aita on matalin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu