kun olen juonut illan aikana melkein pullollisen colaa. Huono juttu, usein tätä ei kyllä onneksi satu. Kerran kuukaudessa ehkä.
Sitten ikävöidään, kun ei nukuta.
Sitten ikävöidään, kun ei nukuta.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Ja nyt kun vielä tarkennan, että ihan sen 1,5 litran pullollisen, niin en ihmettelisi yhtään, vaikka kaiken maailman terveysnatsit alkaisivat kauhistella asiaa!
Taisin sittenkin ihan turhaan pukeutua haarniskaan ja laittaa auton valmiiksi käyntiin ulko-oven eteen, jos olisin joutunut kivitettäväksi tai jopa pakenemaan.
Joskus taidan vähän ylireagoida...;) !
Mä heräsin muuten vaan, yllätys hän mielessä. Tähän alkaa jo tottumaan. Vähän aikaa täällä pyörin ja onneksi taas unettaa...ja onneksi on viikonloppu. Nyt nukkumaan..
Olen kyllä aamuvirkku, mutta kun vapaapäivinäkin heräilen. Yhden aikaan, nukahdin television nurkkaan...ajattelin sinua...ja taas olet aamun aloituksessa mukana, olenhan jo tottunut tähän. Olisitkohan tänään paikalla. Eilen kävin kahdesti, muttei tärpännyt.