ANDTE,ylivoimainen voittaja

jonathanille,jennalle ja tuijalle tuli paskanen loppu.
11298
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

LAPPALAISILLA EI OLE MUUTA TEKEMISTÄ KUIN JUOPOTELLA.

Äänestä
  • Ittelläs varmaan edes oo rahaa alkoholiin.

    Äänestä

Nyt ompi rahhoo millä ryypätä.eikun luostolle lysthin pittoon.

Äänestä

Hyvä Andte!Olet voittosi ansainnut siinä paskajengissä, joiden puuhasteluja seurattiin kuten se somppuloinen musta tankki tai tämä kuksiva kanipari.

Äänestä
  • Lapissa eletään etelän piikkiin.

    Äänestä

  • Kierot kirjoitti:

    Lapissa eletään etelän piikkiin.

    Lappalaisista en tiedä, mutta somppuloisarmeijat Afrikan sarvesta elävät pohjattomaan piikkiimme.

    Äänestä

Hyvä Andte! Olit ehdottomasti paras ja symppis osallistuja! Just näin piti käydä ja vielä paskiaiset sai nenilleen! Koko kansa näki myös Jonathanin "tyylikkään" ryyppäämisen ja seuraavan "ihanan" aamun! Hahahaa...

Äänestä
  • Heh,"rehti" Lapin mies kuten Isometsä!

    Äänestä

Andte - ihan paras kaikista. Oikeutetusti ylivoimainen, KOKO Suomen kansan voittoon äänestämä suosikki.

Ilman Andtea en olisi ohjelmaa seurannut! Ihana olet! Toivottavasti ystävyys Jussik:n ja Jarnonkin kanssa säilyy! :)

Äänestä
  • Kateet sossun luukulla kävijät kirjoittelevat nyt täällä.Lappalaiset kyllä elää omillaan jaryyppäävät niin kuin muutkin suomalaiset,mutta omilla rahoillaan ei niin kuin sossu vetoiset.

    Äänestä

  • Tyhmät heräsi kateek kirjoitti:

    Kateet sossun luukulla kävijät kirjoittelevat nyt täällä.Lappalaiset kyllä elää omillaan jaryyppäävät niin kuin muutkin suomalaiset,mutta omilla rahoillaan ei niin kuin sossu vetoiset.

    Köyhät ne täällä vaan huutelee kateellisina.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kansan tahto kirjoitti:

jonathanille,jennalle ja tuijalle tuli paskanen loppu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu