kuka lietsoo?

Ihmiryhmän gayt vihaa. Lopettakaa jo asiaton kirjoittelu. Elä ja anna muidenkin elää
554
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Haista gay iso P SKA

Äänestä

On aikaa hämmentää kirjoituksenne.

Äänestä

En lopeta asiatonta kirjoittamista. Tulen sotkemaan keskustelut.

Äänestä

Sellaisia ne homot on. Sitä varten ne haluavat adoptio oikeuden käyttääkseen lasta hyväksi.

Äänestä
  • Voisivat hoitaa lapsen paremmin kuin osa heteroista. Suksi sinä gayvihaaja hevon perseeseen. Niin just sinne ja syvälle.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


this my life kirjoitti:

Ihmiryhmän gayt vihaa. Lopettakaa jo asiaton kirjoittelu. Elä ja anna muidenkin elää

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu