Monet naiset ja tytöt eivät selvästikään tajua, että heidän pillunsa näkyy paljon paremmin, kun he istuvat jalat koukussa kuin jos he istuisivat normaalisti. Minulla on käynyt elämässäni useammankin kerran, että tyttö/nainen on selvästi hieman ujostellut olla miesseurassa pikkareissa tai alasti (saunassa) ja silti he nostavat jalat koukkuun istuessaan. Kun nostat ne jalat penkille ja puristat polvia yhteen, niin se pillu ei näy sinulle, mutta kaikille muille se näkyy tosi irstaasti sieltä jalkojen alapuolelta. Jos siis tarkoituksella et halua esitellä pilluasi, niin istu silloin normaalisti. Ei se haittaa, jos ne pikkarit tai pieni karvatupsu näkyy verrattuna siihen, että polvet koukussa näkyy koko pilluvako tai pillu painautuneena pikkareita vasten paljastaen kaikki sen muodot.
Vinkki: Pillu näkyy polvet koukussa
11
6310
Vastaukset
- sweet pussy
Junalauta sä oot nero.
- sdfdfgbtrdh
Tai sitten ne nimenomaan tajuavat, ja tekevät sen tahallaan. Monet naiset nauttivat miehiltä saamastaan huomiosta. Siksi niin monet julkkiksetkin "vilauttelevat" muka vahingossa, jotta saisivat huomiota.
- juujoo2
sinäkin olet nero
- Vinkistä vaari
Osa varmaan tekee tahallaankin, mutta kyllä sen melkein huomaa, jos on vahinko. Opiskeluaikana muistan, kuinka meillä oli sekasauna, jossa oli myös eräs ujommanpuoleinen tyttö, jota selvästi nolotti olla alasti. Nosti jalat koukkuun saunan lauteilla. Sai toki siten hyvin rinnat piiloon jalkojen taakse, mutta samalla avautui näkymä pilluvakoon. Vielä kun istui saunan ovea vastapäätä, niin näkyi hyvin kaikille saunaan tulijoille.
- Junalauta sä oot ner
Junalauta sä oot nero.
- samaa mieltä
NIIN SE KYLLÄ ON-
- minä en ole
No jumalauta te kaikki ootte neroja.
- kynttilänjalka69
Onhan se pimeessä savusaunassa hyvä paikka tökätä kynttilä valaisemaan...tai useampikin,jos näitä koukkujalkaisia on useampia......
- Anonyymi
Jokohan sinne on tökätty muutakin?
- Anonyymi
Olette säälittäviä, ehkä joskus saatte vielä.
- Anonyymi
Laita pulmusta kuva
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää422210Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten652078Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1211940HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a363921696Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1041655Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja
Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah1241484Millainen on naisellinen nainen
Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n1821102Raamatullinen kaste
Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu53967- 75935
- 27899