Voisiko joku auttaa minua työssäni? Haluaisin tietää mitä hyvää ja / tai haasteellista on esim. perhetyön kentällä toimivilla yksityisillä yrittäjillä verrattuna kunnallisiin palveluihin.
Perhetyöstä kyselyä
mimmu11
1
142
Vastaukset
- täsä yks
Yksityisen yrittäjän etu on, että voi valita asiakkaansa. Kannattaa valinnassa kiinnittää huomiota perheiden maksukykyyn, muuten haasteeksi tulee palkkion saaminen tehdystä työstä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614348KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1433087Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo472398Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?462323- 971961
- 241883
- 281596
- 221574
- 1491402
- 341233