Heikki Lampela on taas yhdessä muijansa kanssa.

Tämä naikkonen josta erosi viime vkolla, ero kesti pari päivää, yhdessä taas.
Kuka hullu katsoo jotain Heikkiä? Kuuttakymppiä lähentyvää outoa äijää joka puolikalju, hirveät vanhanaikaiset silmälasit, kamalia isoisänaikaisia pukuja jne!
1129
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

On se nyt kuitenkin tuhat kertaa parempi saalis kuin rutiköyhä, lihava brittiukko!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


8834888 kirjoitti:

Tämä naikkonen josta erosi viime vkolla, ero kesti pari päivää, yhdessä taas.
Kuka hullu katsoo jotain Heikkiä? Kuuttakymppiä lähentyvää outoa äijää joka puolikalju, hirveät vanhanaikaiset silmälasit, kamalia isoisänaikaisia pukuja jne!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu