Tekee sulle hyvää kohdata tällanen, jota et osaa käsitellä.
Mun kanssa ei pelata
..!..
19238
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
hassu.
Luepa uudelleen mitä kirjoitit.
onnex mua väsyttää jo niin armottomasti etten jaksais ees ajatella mitään pelejä ja pelaamisia.
gut nat
Miten sua ei osata käsitellä ja miten se tekee hyvää?
Sunlaiset on helppoja käsiteltäviä, kova uho, mut ku ottaa oikean asenteen ja kattoo ku matoa koukussa , kovaa kiemurtelua alussa ja lopulta laantuu niin voittaja on kuka ?
Osaan käsitellä! Pyyhin vain koko episodin elämästäni ja that´s it, mut en oo sun kanssa edes pelannut...
pelannut kenenkään kaa mitään, kaikki on paljon mielenkiintoisempaa ilman pelejä..s
En ole pelannu, eikä ole hänkään. Mutta toisiamme emme osaa käsitellä. Me joiden käsittelytaidot eivät ikinä petä :DDD Kävin tos tunti sitten ajattelemassa näin.
ala edes pasianssia pelaamaa ;o).
Nyt olet sitte tunnin ihan hiljaa kun mä katson kuutos kanavalta
Tuhoutunut sekunnissa!
Hyvä on.
Kiitos ;).
Olet kiltti ja tottelevainen, siitä iso halitus ;).
Nyt tosin menee jimillä poliisit ohjelmat, mutta ne puhuu suomea, joten voi tahdä muuta ja kuunnella ;).
Joo.
Ootko aina yhtä kiltti?
Saanko vastata?
Tottakai saat vastata. Sitähän kysyinkin.
Mikä peli
pip-peli? Sitä ei kaikki osaa käsitellä..
No tuota, mä en sellasiin peleihin osallistu :D
Mistä tiedät, mikä mulle tekee hyvää? Lautapeleistä vähän tykkään, mutta rakkauden pelejä en osaa. Vastoinkäymisiä on ollut. En haluakaan mitään pelata. Haluaisin vaan saada rakkautta. Saada tuntea, että mun elämän rakkaus edes välittäisi. Jos hän noin ajattelee, niin eipä taida musta tykätä. Luulen kuitenkin ettei ole kyse pelaamisesta, vaan ymmärtämisestä...ainakin mun puolelta. Ei ymmärretä toisiamme.