Miten päästä ihastuksesta yli?

Minä sitten menin ja ihastuin heterotyttöön. Vittu kun ei täälläpäi oo mitään lesboja mää taidan olla ainoo homppeli 500km säteellä... Ja netin kautta en tutustu!



Paitsi siis jos kiinnostaa... Oon 16 kesää elänyt tyttö.
161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Voi kuule, et sä siihen kuole. Tääl on yks ihan junnu bisse, joka on menny ja ihastunu vaikka kuinka moneen heterotyttöön, et I feel your pain. Ihan perseestähän tää heteromuijiin ihastuminen on, mut jossain vaiheessa siitä pääsee yli. Ja ihan varmaan on sielläkin homoi, joko kaapissa tai sitten et vaan oo vielä törmänny sun seudun sateenkaarikansaan. Cheer up, kyl jostain viel sunki elämään liihottaa täydellinen muija!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mä kuolen kirjoitti:

Minä sitten menin ja ihastuin heterotyttöön. Vittu kun ei täälläpäi oo mitään lesboja mää taidan olla ainoo homppeli 500km säteellä... Ja netin kautta en tutustu!



Paitsi siis jos kiinnostaa... Oon 16 kesää elänyt tyttö.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu