NO,mä aloitin yläasteen tänä syksynä,ja mä mun kamut oltiin kaikki samalla luokalla(tosi hyvä tsägä!).Ja mä on tosi tyytyväinen mun uuteen luokkaan,mutta mun kamut on alkaneet vältellä mua.Ja sitten me ollaan vieläkin alkaneet olla yhden tytön kanssa meidän vanhasta luokasta josta mä en yhtään pidä,se nimittelee minua lihavaksi ja kaikkee(vaikka se on ittekin lihava).Mä yritän laihdutta,ostaa hienoita vaatteta ja kaikkee,mutta mitään ei kelpaa!!!!!! Mutta mä on myös löytänyt uusia kamuja ja ne on tosi kivoja!Mä haluaisin olla niiden kanssa mutta en halua hylätä vanhoja kaverejta.(kaikki meidän uudesta luokasta on tosi kivoja)
Mitä mä teen?
Minä täällä Hei!: (
5409
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Auttakaa joku pliis!!!!!!!!
haistattele vanhoil kamuilles ja jos ne sanoo takas ni lyö turpaa vaa...ja ala hengaa uusie kans...toimi mul
...mutta yksi niistä on aina kiltti mulle kun ollaan kahdestaan.Ja ne muut kamut on toisella luokalla joten sitten mun pitää olla aina yksin istumassa tunnillaJa sitten vielä yksi probleema,kun mulla on samalla luokalla yks tyttö jonka kanssa olen ollut kaverina tosi pitkään ja se seuraa mua kuin mangneetti,ja vieläkin se on nörtti ja poikatyttö,sen hiukset on aina aivan takkuiset ja se käyttää rikkinäisiä vatteit ja en ole koskaan nähnyt sitä farkuissa tai mekossa!SE ON KAMALA!!!Haluaisin sanoa sille että HÄIVY mutta en halua pahoittaa sen mieltä.Toinen syy miksi haluan olla sen kanssa on se että se on aina mun puolella.Voiko joku auttaa vielä?
...viellä pitää kertoo yksi karsee juttu.No,se tyttö josta keroin,joka kutsuu mua lihavaksi on tänä perjantaina synttäribileet mun yhen kaverin kanssa.Se(ne) kutsu tietysti kaikki mun kaverit paitsi mut(tietysti).Kun mä sanon sille että se ei ollut niin kiltisti tehty kaikki muut kavrit alkaa puolustaa sitä.Onks tää reilua?
no vedä niit ny vittu turpaa ja näyt et ketää ei sua pompot...tai muute ne pompottaa sua koko loppu ikäs