Missä Hanoi Rocksin kitaristin Nasty Suiciden voi bongata?!

Fanityttö

Nykyäänhän Nasty käyttää vain nimeä Jan Stenfors tai Nasse. Työskentelee Ratiopharmilla ja asuu perheineen Vantaalla tai Helsingissä, jossain pääkaupunki seudulla kuitenkin. Olen tavannut kaikki muut Hanoi Rocksin jäsenet, lukuunottamatta tietenkin Razzlea sekä Gybiä ja sitten tätä Nassea joka minun täytyisi tavata!
Tietääkö kukaan missä Nasse pyörii, mistä hänet voisi bongata tai yhtään mitään?
En kaipaa tähän stooreja Hanoi Rocksista tai väittelyitä heidän kamanvedostaan ymsyms muiden mielipiteitä. Vastauksia vain.
Kiitos.

10

1838

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • RazzleDingley

      Vantaalla asuu.

    • onkin

      Ok.

    • asuuuu

      Ai.

    • sillämyös

      Onkohan perhe

    • KolmeHanoita

      Nastyn ainakin piti olla Mike Monroen bändissä keikalla sekä lauantaina Porin Motorockissa 4.7 ja Ruisrockissa Turussa 5.7. Kaiketi tuurailemassa tuon bändin toista kitaristia.

    • avohoitopotilas

      Mua kiinnostais Nasse tavata, ihan vaan siks, että vois keskustella lääkkeistä ja mielenterveysongelmista. Nupissa ku mulla sattuu "vähän viiraa".

      • RoksandRols

        Joo - kyllä Hanoi Rocks oli yksi kaikkien aikojen rock and roll bändeistä.


    • Mopoeki

      Tämä huiviorkka ei ole rocknrollia nähnykkään, hirveetä räminää rikkinäisillä vahvistimilla.

      • SamaMiete

        Jees - Hanoi Rocks oli kova bändi.


    • Millionfilesaway

      Nasty ja Puka (Oinonen) soittelee satunnaisesti duona Helsingin pikkuklubeilla omaa ja lainattua materiaalia. Tosin keikkoja ei markkinoida, mutta tuolla haulla joskus tarttuu googlesta mainoksia.
      Esiintyy yleensä omalla nimellään Jan Stenfors, mutta keikkailmoituksissa vielä Nasty joskus esiintyy.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      284
      4755
    2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      135
      3056
    3. Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?

      Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k
      Maailman menoa
      51
      2963
    4. Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?

      Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn
      Maailman menoa
      28
      1541
    5. Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!

      Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En
      Maailman menoa
      227
      1242
    6. Missä kunnassa kaivattusi asuu

      Kuinka tarkkaa uskalla sanoa?
      Ikävä
      47
      1189
    7. Yksikään persu ei ole saanut Nobelin palkintoa

      Kertoo paljon persujen älyn puutteesta. Demareista mm. Ahtisaari on kyseisen palkinnon saanut.
      Maailman menoa
      7
      986
    8. Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme

      Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu
      Ikävä
      58
      981
    9. Miten antaa merkki hyvin eri ikäiselle miehelle, että kertoisi toiveensa ja ajatuksensa?

      Olen pitkään pitänyt miehestä, joka myös varmasti minusta. Hän ei tosin kerro ihastumisesta, eli voi hyvin olla, että tu
      Ikävä
      78
      971
    10. Paskalaista valokuitulakiin

      Nyt maksajiksi joutuvat kaupunkilaiset eivätkä mökkiensä ulkohuusseissa kakistelevat mummot. Nimittäin EU määrää jokais
      Maailman menoa
      52
      969
    Aihe