peugeot 307 wagon

onkos joku laittanut kunnon systeemit ko. autoon? mitkä skobet mahtuu, saako subbarin ja vaffin mahtuun? tiedoista kiitollinen.
2375
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kajauttimien suojaritiloiden kiinnitys, täytyykö irrottaa ovesta koko ovipahvi, vai lähteekö pelkkä ritilä irti ?
Onko diskantin suojaritilä vain jollain "klipsuilla" ?

Äänestä

Autosoundin keskustelusivuilla oli juttua I-sotec merkkisestä uudesta vahvistimesta joka pitäisi sopia suoraan uusiin autoihin, vilkaise sieltä. www.autosound.fi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hugo kirjoitti:

onkos joku laittanut kunnon systeemit ko. autoon? mitkä skobet mahtuu, saako subbarin ja vaffin mahtuun? tiedoista kiitollinen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu