on ihan vitun siistii revitellä sillä paskalla totin parkkihallissa!ihme ettei ole kukaan vielä tehnyt sille loppua...
punainen civikki?
ihan hermona
131278
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Sama koskee myös niitä mopopoikia ja skeittipellejä, jotka siellä melskaavat!
näin on asian-laita
onx se sun ongelma!!anna ajella!!! ;)
ei se ees oo civic vaan aerodeck! jos et kerran tuon vertaa tiiä ni pie pääs kii.. taijat ite olla yks niistä skeittaripelleistä
Ei kai se oo se TOSI ruma Accord Aerodeck, mikä pärisee aika eroottisesti.
No mutta, onhan siinä kuiteski "tupla" putket...
HEHEHEHEHEAHAHHAHAHAHAHHOHOHOHOHOHHO
En mie nyt tiiä et voiko Micran omistaja nii hirveesti haukkuu Accordia rumaks... Nii ja ei siin kyl mitää tuplaputkia valitettavasti oo, siinä vaa OLI tuplauslostulo... =)
Jos jotakii häirihtee asua parkkihallin lähellä nii tiedoks vaa et ei oo pakko... =) eikä millää pahalla, mutta ei sillä Aerodeckillä oo siellä revitelty, käyty vaa joskus parkissa... parkkihalleissa ku sattuu vaa kaikumaan aika pahasti... jos itkettää nii osta pois se paska... =)
hmm, LPH racing, lph kivikki majailee vuorilinnal kovin usein :)
Se ei oo mikää Civic vaa Accord Aerodeck... mut iha sama... =)
Miten nopeesti sen Accordin pitäs kiihtyy 0-100
Kaikki kaakit tallella sen pitäs yheksään sekkaan napata satane... kymmeenee oon sen ite saanu käsiajanotolla...
siis ihan sama mitä se siellä tekee koska onhan se sentään ihan oikea auto... eikä mikään helvetin opeliski...
Ajot loppuu äkkiä kun kortti lähtee. Sitte jos satutaan poikien kanssa näkemään tuo pelle niin voi kysyy et monessa sekunnissa se kääntyy katolleen siellä parkkihallissa.