anna ja sebastian lifestylebloki

Asunnot on halpoja sillä blokkaamisella pystyy kustantamaan omistusasunnon Oulunkylässä. Käykää selaamassa tätä´''mahtavaa'' blokia
488
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Lokkaaminen on rahakasta touhua

Äänestä

Onko tämä blogin mainontaa? Siis itse Anna tai Sebastian muka ironisesti kommentoi blokiaan ja saa näin ollen lisää hittejä ja näkyvyyttä itselleen.

Miten vaan, olihan tuota ihan mukava lueskella. Ainakin se oli tervehenkisempää kuin eräänkin kirjoittajan blogimaiset itseään toistavat koprofiiliset Reino-tarinat.

Äänestä
  • Tuo bloki on varmasti mukavaa luettavaa mikäli ei olese penaalin terävin kynä...Tyhjänpäiväisiä aiheita olemattomalla sisällöllä ja vielä huonosti kirjoitettuna.

    Äänestä

  • anna jasebba kirjoitti:

    Tuo bloki on varmasti mukavaa luettavaa mikäli ei olese penaalin terävin kynä...Tyhjänpäiväisiä aiheita olemattomalla sisällöllä ja vielä huonosti kirjoitettuna.

    Melko turhanpäiväinen down-shiftaus tolla muijalla

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihkuuu kirjoitti:

Asunnot on halpoja sillä blokkaamisella pystyy kustantamaan omistusasunnon Oulunkylässä. Käykää selaamassa tätä´''mahtavaa'' blokia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu