Olenko tyly jos en halua perseeseen?

likka20

Kysyn nyt suoraan asioista niiden oikeilla nimillä! ;D Seksiä ei varsinaisesti olla vielä poikakaverin kanssa harrastettu, mut suudellessa se on yrittäny työntää sen sormea mun perseeseen! ja oon aina estäny sen! Ja se ihan varmasti joskus ehdottaakin naimista sinne. Mut en tule suostumaan, koska se tuntuu ja kuulostaa NII-IN epämiellyttävältä/likaiselta yms! olenko TOSI tyly ja harvinaisen tosikko jos en halua kalua työntävän perseeseen??

8

2888

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tapaamistani naisista on ollu niin tylyjä...

    • Never to anus(m)

      pääsi!

      Jos kaverisi tahtoo tunkea jotakin kehonosaansa perseeseesi, niin vaihda kaveria. Kaikki me tiedämme, mitä anuksesta pukkaa ja mikä on sen tarkoitus ja tehtävä.

    • qwertyy

      Ei se nyt niin paha nakki ole, jos jätkä on ymmärtäväinen ja sanot sille nätisti että: "persettä et sitten koskaan tule saamaan, koska en halua mitään uusia kiksejä ikinä mistään ja perjantaisinkin sammuu valot jo seitsemältä."

      Mutta jos suutut ja tiuskaiset ärtyneenä ja samalla läppäät käden hittoon sun perseeltä, niin kyllä aika tyly ämmä silloin olet :)

      Ajattele kuitenkin asiaa siltäkin kannalta että se jätkä kyllä hakee perseensä sitten muualta jos ei sitä sulta tule koskaan saamaan ja hän sitä niin kovin haluaisi kokeilla. Jos ei halut kohtaa sängyssä, niin seksistä tulee kovin ahdistavaa jos tällaisista toteuttamiskelpoisista fantasioistaan ei voi kertoa, tai niitä ei saa toteuttaa.

      Vaikka orkut aina saisittekin ja muuten olisi hyvä yhdessä olla, niin silti jotain jää seksistä puuttumaan ja se on juuri sitä että toisen kanssa ei voi asioista puhua, tai niitä ei voi edes kokeilla yhdessä. Veikkaan että jos jätkä on vähänkin omaa arvoaan tunteva heppu, niin kovin kauaa hän ei tuollaisessa suhteessa viihdy. Oma käsi on hetkellisesti parempi vaihtoehto kuin koko loppuelämän pihtaava nainen.

      Kyllä koura jaksaa kiinnostaa niin kauan että uutta pimpulaa saadaan. Lapatossuhessu varmaan sitten viihtyisikin kanssasi, kun ilmeisesti pillua kuitenkin auliisti olisit vielä antamassa?

      Ei silti, jos et halua antaa, niin sinulla on siihen ihan täysi oikeus. Mutta varaudu myös siihen että jos perse miestäsi kiinnostaa, niin hän voi ottaa vuoteensa ja käydä, tai sitten sinulla menee hermot hänen ainaiseen vonkaamisensa ja sinä lähdet kyllästyneenä ensin.

      Paitsi että tuossa kun hän yrittää tuikata sormellaan sua perseeseen, hän voi yrittääkin sormettaa takaapäin sun pimpulaa ja nolo lopputulos on sitten tuo :) Mistä sen tietää vaikka äijä olisikin näitä exit only tyyppejä, vaikkakin vähän kokematon seksissä? Joten paras neuvoni on että keskustelkaa asioista niitten oikeilla nimillä keskenänne, eikä täällä foorumissa, missä ihmiset voivat antaa ihan mitä sattuu neuvoja kyselijöille!

      • JepJep

        "niin silti jotain jää seksistä puuttumaan ja se on juuri sitä että toisen kanssa ei voi asioista puhua"

        onneton tarina.

        Niin seksistä jää puuttumaan paskareikä. So?


    • LurtzinOrja

      Vaan olet oma itsesi ja määräät mitä itse haluat itsellesi tehtävän/tai jättää tekemättä. Ei kaikki halua samoja asioita. Tottakai kieltäydyt jos et jotain halua :)

    • Suklaasydän

      Olet vähän tyly. Kyllä sinnekin täytyy miehen saada tulla, eikä se satu kun vähän harjoittelee. Ole rohkea! Opit vielä nauttimaan siitä =P

      • Mies

        "Kyllä sinnekin täytyy miehen saada tulla"


    • Miesihminen

      Tai et sitten vielä osaa nauttia kehostasi.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen mukaan rasismi on huumoria

      Vaan kun koomikko kutsui Halla-ahoa fasistiksi, niin piti haastaa oikeuteen. Mihin se huumorinitaju yhtäkkiä hävisi? ⠀
      Maailman menoa
      255
      6553
    2. Rasismia kaikkialla näkevät ovat Suomen tyhmimpiä ihmisiä

      ja monillahan kuluu myös mielialalääkkeitä, eli päässä on ongelmia. Mutta he eivät tajua kuinka paljon ja ihan todellis
      Maailman menoa
      210
      6128
    3. Ei kahta sanaa etteikö Petteri Orpo hyväksy rasismia

      Koska jatkaa hallituksessa rasistisen perussuomalaisiksi itseään kutsuvan puolueen kanssa. Se on Petteri Orpon arvomaai
      Maailman menoa
      31
      5619
    4. Mitkäs nuorisoporukat ovat toisia nuoria ryöstelleet (selvää rassismia)

      No poliisi kertoo, että maahanmuuttajataustaisia ovat, ja isot porukat sillä yhden suomalaisen uhrin kimpussa on ollut j
      Maailman menoa
      144
      4927
    5. Hallitus on kaadettava ja Orpon on erottava

      Mikään muu hallitus ei ole oman elämäni aikana tuhonnut näin paljon tämän maan taloutta ja työllisyyttä sekä suomen main
      Maailman menoa
      182
      3671
    6. Lasse Lehtonen vaatii persuja pyytämään anteeksi aasialaisilta

      Persut ova romahduttaneet Suomen maakuvan parissa päivässä negatiiviseksi rasismillaan ja se alkaa vaikuttamaan jo Suome
      Maailman menoa
      131
      3425
    7. Pitkän linjan yritysjohtaja: Suomen tapahtumat eivät ole Aasian kärkiuutinen

      Viimeaikaista kohua on käytetty sisäpoliittisena lyömäaseena, Thomas Zilliacus sanoo. – Koska asiaa kuitenkin kommentoi
      Maailman menoa
      15
      3275
    8. HS 12/25 kysely: persut romahti, demarit raketoi

      Kyyti on kylmää persuleirissä, saattaa vetää siellä silmätkin viirulleen. Sen sijaan SDP:n puoluetoimistolla voidaan pok
      Maailman menoa
      33
      3123
    9. Rasismi rapauttaa Suomen mainetta ja hallituksen hiljaisuus pahentaa vahinkoa

      Finnairin viesti Japanista on pysäyttävä: suomalaisen politiikan rasismikohut heijastuvat suoraan matkustuspäätöksiin ja
      Maailman menoa
      315
      2714
    10. Töppö-persut ovat todella tyhmiä

      sen kertoo tämäkin avaus: "Persujen suosio vain laskee" Töppö-persu vaan unohtaa, että ennen tätä galluppia persujen kan
      Maailman menoa
      27
      2585
    Aihe