Vaihdan sähköyhtiötä siihen joka on toiminut vuosikymmeniä ja laskutus selkeää todellisen kulutuksen mukaan, liika savua on ilmassa, ei selkeästi näy se mitä maksajana haluan.
Jengi pitäisi olla sivuilla kokonaan, kaikki, nimillä, kuvilla, pomosta pokeen niinkuin vanhoilla ettei usva peitä päätä ja käsiä.
Monta pientä osastoa ei nyt natsaa eli takaisin siihen mikä lähellä ja toiminut vuosikymmeniä.
Jengi pitäisi olla sivuilla kokonaan, kaikki, nimillä, kuvilla, pomosta pokeen niinkuin vanhoilla ettei usva peitä päätä ja käsiä.
Monta pientä osastoa ei nyt natsaa eli takaisin siihen mikä lähellä ja toiminut vuosikymmeniä.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Höpö höpö, kuka maksaa tämän matkan.
Ei tässä yritystoiminnassa ole mitään ihmeellistä, ei ole pakko ostaa jos siltä tuntuu.
Nimimerkki "Matkasta maksaa aina" on aivan oikeassa.
Näissä ihmeellisissä yritystoiminnoissa ei todella ole mitään pakkoa ostaa ja maksaa.
"Ei selkeästi näy se mitä maksajana haluan." --> Meiltä saat myös reaaliaikaisen laskutuksen. Verkkoyhtiö ilmoittaa meille kulutuksen ja voimme koska tahansa lähettää sinulle ltiedot sähkönkulutuksestasi.
Haluat, että meidän kuvamme löytyvät sivuiltamme? Aika harvassa yrityksessä loppuen lopuksi löytyy. Ei tämä liity siihen, että siinä olisi jotain salaperäistä.
Savon-Voima toimittaa ja siirtää minun sahköt. Vuodenvaihteessa halpeni hinta 20% kwh pyhänseuduista ja arkipyhistä. Vuodenlopussa näkee mitä se on loppuhintaan tehny.
Rehellisen sähköyhtiöni tuoreessa laskussa on lain vaatima
määräaikaisen sopimuksen kesto kirjattuna:
Eli 10.10.2013 - 09.10.2015
220-huijarifirmalla ei tätä määräaikaisen sopimuksen kestoa ole laskuissaan.
Luonnollisesti 220-huijareilla ei edelleenkään ole yhtään asiakkaille takaisinmaksettavaa palautusta viipymässä. Tästä valehtelevat ja valehtelevat toistuvasti.
Kätevä tapa päästä 220-huijareista eroon:
ILMOITA, ETTÄ MUUTAT BRYSSELIIN. SITTEN VAIN SÄHKÖSOPIMUS PUOLISON NIMISSÄ JONKIN REHELLISEN SÄHKÖYHTIÖN KANSSA.