teveisiä kouvolan kokoomukselle 666

468
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat
  • onko toi äijä jossain huumeissa, kun hiki valuu päästä ja silmät punasena valehtelee noille pelleyleisölle suu vaahdossa ? Valehteleva paskiainen koko äijän käppänä. Toivottavasti se on iloinen kun tuhosi suomen talouden luultavasti lopullisesti. Sota puuttuu vielä venäjän kanssa, noh eiköhän se toinen tuppikull sen saa aikaan

    KIITOS KOKKELI PUOLUE

    Äänestä

  • Katain' 666 kirjoitti:

    onko toi äijä jossain huumeissa, kun hiki valuu päästä ja silmät punasena valehtelee noille pelleyleisölle suu vaahdossa ? Valehteleva paskiainen koko äijän käppänä. Toivottavasti se on iloinen kun tuhosi suomen talouden luultavasti lopullisesti. Sota puuttuu vielä venäjän kanssa, noh eiköhän se toinen tuppikull sen saa aikaan

    KIITOS KOKKELI PUOLUE

    www.velkakello.fi Maksakaa orjat ja potkut perseelle jos ei palkat alene

    Äänestä

Kannattaa opetella kirjoittamaan, senkin on kokoomuksen hallitus sinulle opetuksena suonut. Jos vaan kävisit :D
Muuten, jos kaikille annetaan lisää, velka vaan kasvaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


fantsu katain kirjoitti:

https://www.youtube.com/watch?v=2DVb-Lvk4iY

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu