Tietääkö kukaan ..

onko selvitetty, mikä se sienimäinen muodostelma oli joka löytyi toissa kesänä - ? - Pohjanlahdelta meren pohjasta. Mitään ei ole kuulunut sen jälkeen.
2160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

On tainnut hävitä kokonaan, kun ei ole kuulunut mitään ..

Äänestä

Ruotsin armeija luultavasti paikalla parasta aikaa tutkimassa asiaa.
Ovat merenpohjasta löytyneiden asioiden kärkijoukko.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kumma juttu kirjoitti:

onko selvitetty, mikä se sienimäinen muodostelma oli joka löytyi toissa kesänä - ? - Pohjanlahdelta meren pohjasta. Mitään ei ole kuulunut sen jälkeen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu