tänne mulle katkeria ja ilkeitä juttuja? En ymmärrä mistä kehität niin syvän kaunan. Vastaat hyvään pahalla. Sitä paitsi sinun kuuluisi keskittyä irl suhteeseen. Miksi vastaat ystävällisyyteen epäystävällisyydellä? Jokin alkeellinen sosiaalisen kanssakäymisen ymmärrys puuttuu.
Miksi kirjoitat
Paha mieli aina
15177
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Oletko R ?
Olen.
Mistä tiedät ketä sulle täällä kirjoittaa? Itse nykyään ainakin lähinnä vain seuraan vierestä. Niin kai hänkin, ei ole pitkään aikaan kirjoittanut.
että ne kirjoitukset koskee juuri sinua, vai haluatko omia toisille tarkoitettuja?
Taidat olla ihan tahallaan mielesi pahoittaja joka hakee ymmärrystä ja sääliä.
Olen R. Mikä sun viestin pointti on?
Oletko se R mitä tuo Heiskanen haukkuu?
Olisit jo alotuksessa kertonu tarkemmin.
Maailmassa monta on ihmeellistä asiaa.
Niinpä vaikuttaa.
Ehkä ansaitset sen, saatat olla eräs universumin ärsyttävimmistä ihmisistä. Oletko miettinyt sitä ikinä?
Tuota tuota... Kukaan muu tota ei kattelisi. Oletko miettinyt sitä ikinä? Tai oletko miettinyt sitä, että voisitko irl olla ylpeä viesteistäsi?
Eh, mulla on keskittymiskyky kuin jollain kerholapsella, ei mun jutuista kannata välittää.
Miten muuten voit seurata mitä tänne kirjoitan?
Mitä mä nyt sulle sanoisin, kun sua selvästi nolottaa?
Sinä ja se blondi teette niin.
kommentoin että te itse luotte tarkoituksella täällä näitä konflikteja jotta saatte operoida palstan kautta asioita haluamallanne tavalla. te teette toisesta syyllisen ja saatte syyn ihmetellä sitä käytöstä täällä ikäänkuin asiat yhtä-äkkiä tänne kuuluisivat. kukaan ei tiedä oikeasti mitä se nainen loppupeleissä tahtoo koska te ette tiedä itsekään ellei se ole sitä että te tahdotte ajaa itsenne nurkkaan. klassinen tapa huijata itseään.
Tuosta ei ota Raijakaan selvää.