Mikä oikeuttaa tr:än siihen että hän saa solvata minua ja nyt myös aviomiestäni?
Ja hän väittäää ettei valehtele, hän on keksinyt vaikka kuinka monta valhetta minusta.. mm. olen pyörätuolipotilas, addikti..
Jokaisesta solvauksesta laitan ilmoituksen ylläpidolle!
Ja hän väittäää ettei valehtele, hän on keksinyt vaikka kuinka monta valhetta minusta.. mm. olen pyörätuolipotilas, addikti..
Jokaisesta solvauksesta laitan ilmoituksen ylläpidolle!
Vastaukset 9
Vanhimmat
TR ON SAATAVA PAKKOHOITOON! VIE KOKO KOKKOLAN TUHOON!
Ja nyt hän mollaa homoja. Olit sitten homo, lesbo, bi tai hetero, mitä väliä! Ovat kaikki ihmisiä.
Tuo mies siis elää sillä kuinka paljon viestejä hänen avaamilleen palstoille kertyy. Keinoja kaihtamatta, mikä tarkoittaa avauksia jotka todella ärsyttävät ja mahdollisimman suurta osaa lukijoista.
Voi kunpa palstalaiset malttaisivat jättää nuo provoilut huomiotta.... Tämä on se keino millä päästään eroon hörhöjen hörhöstä.
Kittie2 on selkeästi fanittamisen arvoinen;)
Mistä lähtien epänormaalit oliot ovat olleet "ihmisiä"?
Minä en sille enää vastaa, ei sen kanssa voi jutella järkevästi. Ottakaa muutkin mallia, älkää ruokkiko trollia!
Minua eivät homot, lesbot, biit haittaa, ovat ihmsiä siinä missä heterotkin. ( Mutta tr:ää ehkä en laskisi ihmiseksi?)
Kalikka kalhti näköjään? Tuliko selväksi, tulihan.
'kalhtihan' se ja lujasti... Mee nukkumaan, oikeasti!
Vaikka ottaisi piiiiitkät talviunet? Ollsi rauhallisempaa palstalla.
Asiattoman palstan avaaja kittie2 hyökkää toistuvasti toisen keskustelijan kimppuun provosoivilla viesteillään ja haukkuu kilpaa muiden keskustelijoiden kanssa kohteeksi valitsemaansa uhria mitä törkeimmillä tavoilla. Tällainen menettely on kielletty S24.n keskustelun säännöissä, joten poistakaa pikaisesti asiaton viesti.