Tytöt kertokaa turn on/off pojissa!

Tytöt, kertokaa mikä saa teidät sykkimään pojissa ja mikä saa teidät inhoamaan niitä.
1107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ulkonäös tykkään/en tykkää
tykkään jos on vähä pyöreempi. ei ananastukkaa vaa semmone vähä pidempi mut ei kuitenkaa mitää hirveen pitkää ja sit jos ois musta tukka nii ois tosi jees.

Luonne
tykkään jos oot kiltii huumorintajunen et ota kaikkee tosissaa
en tykkää jos kokoajan pitää esittää jotai muuta mitä ei oo. Uhoomisest. Jos oot mustasukkanen koko ajan.

Sii jotai kai sait selkoo:D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kysynvaan kirjoitti:

Tytöt, kertokaa mikä saa teidät sykkimään pojissa ja mikä saa teidät inhoamaan niitä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu