Kaunis elämä yksin/Sperman luovuttajaa etsitään

kauniselamayksin

Liki 30vuotias eronnut yrittäjä nainen täällä kirjoittelee ja vuosien jälkeen rupeaa vauva mittari huutaa hoosiannaa.

Olin siis jo luopunut koko vauva ajatuksesta, mutta näin 5vuoden jälkeen huomaa heränneensä siihen, että jotain puuttuu.

Olen omillaan toimeentuleva, eläin rakas, terve, huumorintajuinen, 170cm pitkä, liikunnallinen ja terveet elämäntavat omaava nainen pohjoisesta suomesta.

Opiskellut olen ennen yrittäjyyttä korkeakoulussa, aikoinaan asunut ympäri suomea ja ollut meneväkin tyyppi.

Etsin siis luovuttajaksi tervettä, omillaan toimeen tulevaa, fiksua miestä. Plussaa jos asut pohjois-pohjanmaalla, niin kuin minäkin. Mutta oikean tyypin kohdalle osuessa välimatka ei ainakaan itselle este.

EN ETSI tulevalle lapselle isä hahmoa, mutta jos esimerkiksi viikonloppu isyys/loma isyys sinua kiinnostaisi, niin voidaan tapaus kohtaisesti sellaistakin miettiä.

Raskautuminen olisi tarkoitus hoitaa ns. muumimukimenetelmällä eli koti-inseminaatiolla, jo ihan senkin takia koska olen otse suuntautumiseltani naisiinpäin.

Selvyyksien ja väärinymmärrysten estämiseksi toimenpiteestä kirjoitamme sopimuksen, jonka molemmat osapuolet luettuaan ja ymmärrettyään allekirjoittavat.

Asialliset ja tositarkoituksella liikkuvat miehet, voivat ottaa yhteyttä sähköisesti; [email protected] ja kuvailla vähän itseään ja elämäänsä.


Myös keskustelu seura/ajatustenvaihto samassa tilanteessa olevien naisten kanssa on tervetullutta! :)


EN SEURAA tätä palstaa, joten viestit kiitos vain @.lla ^^

0

113

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma

        Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.
        Maailman menoa
        281
        2926
      2. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

        Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
        Maailman menoa
        52
        2313
      3. Israel euroviisujen 2.

        Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is
        Uskonnot ja uskomukset
        348
        1997
      4. Persujen puoluekokous 2026

        Missä ja Milloin pidetään ?
        Maailman menoa
        115
        1733
      5. Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?

        Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois
        Maailman menoa
        108
        1675
      6. Mun mielestäni on tosi loukkaavaa

        Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra
        Ikävä
        212
        1375
      7. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

        Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
        Ikävä
        66
        1317
      8. Mikä se viehättävin

        Asia on kaivatussasi?
        Ikävä
        68
        1253
      9. Mikä kaivatussasi

        Viehättää ulkoisesti ja mikä sisäisesti?
        Ikävä
        58
        1232
      10. Rakas nainen ymmärsin

        Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl
        Ikävä
        77
        1181
      Aihe