Nähtiin KAUPPATORILLA lauantaina 22.11!!

Hei sinä joka olit Turun kauppatorilla eilen joskus kello 12 aikaan yöllä! (Mustapipo, valko-harmaa kuviollinen takki ja tummat housut) Lähettiin erisuuntiin börssin edestä!! Puhelinnumero ois ollu kiva! :)
2182
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sinähän nyt tonttu olet! Nähtiin klo 24 yöllä ja jos noin huonosti olet kouluasi käynyt,ettet tiedä jotta klo 12 on suomessa keskipäivä niin häpeä!

Äänestä

Minkä takia Kiuruvedellä jokainen asia menee AINA päin persettä? Laitan kohta torpan myyntiin ja muutan vaikka Vieremälle!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Puutarhurityttö kirjoitti:

Hei sinä joka olit Turun kauppatorilla eilen joskus kello 12 aikaan yöllä! (Mustapipo, valko-harmaa kuviollinen takki ja tummat housut) Lähettiin erisuuntiin börssin edestä!! Puhelinnumero ois ollu kiva! :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu