Ennekuin tapasin nykyisen poikaystäväni, eli n. 3 vuotta sitten, olin hyvin aktiivinen seksuaalisesti. Pidin kaikesta uudesta ja jännästä, varsinkin suuseksistä ja julkisilla paikoilla vehtaamisesta.
Mutta nyt kun olen ollut poikaystäväni kanssa, olen täysin sulkeutunut seksuaalisesti.. Poikaystäväni nimittäin ei halua minua.. Olen mielestäni ihan hyvän näköinen, ja kuulen aika paljon kehuja ulkonäöstäni. Pyrin aina sängyssä miellyttämään miestäni, mutta silti "rakastelumme" ovat pikapanoja, joissa vain mieheni halut tyydyttyvät.. Hän ei välitä jos en saa orkkua, ja harvoin hyväilee minua millään tavalla. Suuseksiä hän ei suostu antamaan, vaikka minä annan aina pyydättäessä hänelle. Mitä siis tehdä? Mikä minussa on vikana? Tällähetkellä olen kuin pelkkä miehen tyydytys kone, en saa mitään takaisin...
Mitä tehdä?
Crista
2
553
Vastaukset
kyllähän se sua haluaa, sitä ei vaan kiinnosta mitä sä haluat.
Jätä se luuseri, ehkä se oppii jotain.- andy
Sussa nyt tuskin on mitään vikaa tuossa tilanteessa. Kannattaisi puhua asiasta ja tehdä selväksi että nykyinen tilanne ei sua miellytä. Jos ei tilanne parane niin pihtaa, älä anna sitä suuseksiä jne. Sun miehesi luultavasti vain kuvittelee että ootte jo niin vakiintunut pari että nyt sitten sua voi kohdella miten vaan. Nosta kissa pöydälle äläkä alistu huonoon asemaan!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703149
- 622495
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562136Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942045- 551952
- 421594
- 401560
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141253EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391168- 61083