Tällainen 16-vuotias miehenalku aattelen, et sit kun saan tyttöystävän, ja suhde on edennyt tarpeeksi pitkälle luottamuksen ja rakkauden avulla, ja olisi aika rakastella, niin miten hoidan tuon esileikin puolen? Niiku, suutelenko kaulaa ja hyväilen, vai miten? kertokaa kaikki, mitä teille haluttaisiin tehdä esileikin aikana ;) Olisi Toodella paljon apua :3
Tytöt! Kertokaa mulle
16Boy98
575
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Se kaulan suuntelu olis niin ♥♥♥♥
Ihanaa :3 Lisää mielipiteitä?
Kaulan suutelu ja muutenkin käsillä hyväily eripuolilta kehoa, ei kuitenkaan suoraan sinne jalkoväliin :D hellästi siis edeten, kaula on tosi hyvä koska se on herkkä alue, vähän niinkun rinnat ja etenkin niitten "yläosa" :D
Katso pornoa ja ota siitä mallia. Tosin pornossa esiintyy paljon älytöntäkin toimintaa, joten kannattaa vähän miettiä, mitä pornossa nähtyä toimintaa sitten soveltaa todellisuuteen.
Mulle toimii se et tosiaan kuljettaa käsiä ympäri kehoo ja ei pelkää nauraa... se on kivaa kun on intiimi mut silti rento ja luottamuksellinen tunnelma :)