Kukaan tuntematon ei tiedä ikääni, luulevat minua nuoreksi, olen niin kaunis, että miehet varsinkin katsovat pitkään ja kehuvat kuinka kaunis olen, pitkä ja hoikka ja meiheni on onnellinen kun muut miehet katsovat ja kehuvat.
En voisi kuvitella olevani ruma, itsestään pitää pitää huolta vaikka onkin mies, se on kohteliaisuus heille. Jos on varma saalis ei pidä heittäytyä rumaksi, pitäkkää huolta itsestänne meis tykkää.
Minä olen niin kaunis että kohta on käveltävä pussi päässä, kun aina tulee kehuja, ei niitäkään jaksa kauheesti. Mä uskon sen vähemmälläkin että olen kaupunkimme kauninen ihminen.
Olen erittäin kaunis ihminen
6
91
Vastaukset
- toinenkaunishomomies
Onneksi olkoon kaunis mies, olen onnellinen, kun saatiin tuo tasa-arvoinen avioliittolakin meikä on ekojen joukossa avioitumassa kultani kanssa.
- väärä foorumi
Menkääs hintit kehumaan itteenne tuonne sateenkaariperheet palstalle.
- Jäk
Kirjoittaja on varmaankin Tuksun hengenheimolainen, järkyttävän tyhmä ja ruma ämmä joka KUVITTELEE olevansa kaunis.
- ...
Joku homohan se oli, mutta kiva jos on kaunis homo.
- homo se on
Se nanoo olevas kaunis mies ja tykkääväs miehistä, siis hintti.
- Wɨkɨ
Kyseessähän on farafilian muoto nimeltä "autoseksuaalisuus".
http://fi.wikipedia.org/wiki/Luettelo_seksuaalisista_suuntautumisista
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun694879KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1923820- 1883571
Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?783249Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo502979- 252004
- 241951
- 1821804
- 301696
- 431395