Terja Lunnas esiintyi ja Seppo ja Otto lauloivat parhaitaan. Oli iha tupaten taynna. Naiset tyylikkaasti pukeutuneet.
Kiitto Seppo Hakorinteelle, ku jarjesti nain mukavan illan.
eilen upee ilta foxissa
10
412
Vastaukset
- 17+19
Pääsitkö pesänhoitajaksi?
- hoomoilanen3
?
- moilaska
Elä sinä morkkaa moilasia.....ei nimi miestä pahenna vaan MIES NIMEA. Näin on näppylät, kuomaseni.....
- kaukana siita paikas
junttimusa pauhasi ja hiki haisi...
- Foxi ja Apila
Kyllä se tuli niin perusteellisesti tutkittua nyt loman aikana jokaisena iltana ettei hiki naisilla haissut ollenkaan. Junttimusiikkiinkin näkyy tottuvan joka reissu entistä paremmin. Ikääkin tulee joka vuosi itselle lisää ja kohta ne naiset alkaa näyttää jo näteiltä. Rahaa kyllä palaa baareissa lujasti ja ensi reissulla pitää jo ottaa vähän pohjia.
- Miss Suomi
Foxi ja Apila kirjoitti:
Kyllä se tuli niin perusteellisesti tutkittua nyt loman aikana jokaisena iltana ettei hiki naisilla haissut ollenkaan. Junttimusiikkiinkin näkyy tottuvan joka reissu entistä paremmin. Ikääkin tulee joka vuosi itselle lisää ja kohta ne naiset alkaa näyttää jo näteiltä. Rahaa kyllä palaa baareissa lujasti ja ensi reissulla pitää jo ottaa vähän pohjia.
ja missähän vaiheessa ne Foxin ja Apilan äijät alkavat näyttää edes suht hyvältä?
Ei koskaan. - Leiti Kaka
Miss Suomi kirjoitti:
ja missähän vaiheessa ne Foxin ja Apilan äijät alkavat näyttää edes suht hyvältä?
Ei koskaan.Juomalla sen kotoa tuodun kossupotun ykkösellä, niin vartin päästä ne tenukepit ovatkin jo komeita ennen kolmen vartin päästä tapahtuvaa kukistumista ;)
- Miss Suomi
Leiti Kaka kirjoitti:
Juomalla sen kotoa tuodun kossupotun ykkösellä, niin vartin päästä ne tenukepit ovatkin jo komeita ennen kolmen vartin päästä tapahtuvaa kukistumista ;)
Ei pysty ykkösellä,jos yhtään osaan kuvitella mitä se edes on...
Hauskaa... - Foxi ja Apila
Miss Suomi kirjoitti:
Ei pysty ykkösellä,jos yhtään osaan kuvitella mitä se edes on...
Hauskaa...Mikäli meinaa pärjätä tansseissa pitää olla hyvässä kunnossa ja päivällä ei sovi käyttää ollenkaan alkoholia. Illallakin tähän mennessä reissuissa vaan minkä ravintolasta aina ostaa. Rysän porukat ryyppäävät aamusta iltaan. Oikeastaan naiset ovat kyllä nättejä, mitä nyt hiukan varttuneempia.
- Missis Suomi
Foxi ja Apila kirjoitti:
Mikäli meinaa pärjätä tansseissa pitää olla hyvässä kunnossa ja päivällä ei sovi käyttää ollenkaan alkoholia. Illallakin tähän mennessä reissuissa vaan minkä ravintolasta aina ostaa. Rysän porukat ryyppäävät aamusta iltaan. Oikeastaan naiset ovat kyllä nättejä, mitä nyt hiukan varttuneempia.
Foxi ja Apila, paljonko sulla on ikää mittarissa?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Saisinpa halata sinua joka päivä
ja kertoa miten paljon sinusta välitän. Vaikka olisi jommalla kummalla huono päivä, väsynyt päivä tai kiireinen päivä, a435053Kumpi on sekaisempi - Koskenniemi vai Trump?
Koskenniemi haukkui Trumppia A-studiossa, niin että räkä lensi suusta. Sen sijaan Trump puheessaan sanoi, että Grönlant2034511Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä
SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,364221Kolmen tuiki tavallisen demariahdistelijan nimet julki
Nyt tiedetään ketkä kolme oli niissä niin tavanomaisissa demarin jokapäiväisissä askareissa avustajia ahdistelemassa. K913540Nykymiehet odottaa, että nainen lähestyy?
Perus luonnonlaki menee päinvastoin! Oletko nähnyt luontodokkaria jossa naaraat juoksee uroksien perässä??? 🦁🫎🦍🐒🦦�1403375Sannahan laski sähkön ALV:n 10 prosenttiin, Riikka runnoi 25,5 %:iin
Tässäkin nähdään kumpi on Suomen kansan puolella, ja kumpi omaa vastaan. Putinistipersuille Suomen kansa tulee aina vii682815- 2162803
Kansalaispalkka ja maksuton joukkoliikenne
Noilla pienillä parannuksilla saadaan Suomesta taas hitusen parempi paikka peruskansalaiselle, joka elää ekologisesti ja1012449Riikka Purra perustelee hallituksen leikkauspolitiikkaa
Odotukset ovat kovat, mutta puhe on poikkeuksellisen onttoa jopa hallituksen omalla mittapuulla. Vastuu työnnetään alas,1092277Martinan pankkikortti
Seiska uutisoi, että Martina antoi pankkilortin tyttärilleen. Siinä on vaan sellainen pointti, että pankkikorttia ei saa3711956