Olen siis ylipainoinen nuori nainen, enkä ole koskaan seurustellut. Johtuu varmasti juuri lihavuudestani. Olen yrittänyt laihduttaa, mutta ei ole tuottanut tulosta. Haluaisin nyt kuulla että oletteko seurustelleet lihavuudesta huolimatta? Paljon oli pituus paino ja millainen oli poikaystävä? Oliko hänkin lihava vai onko joku saanut hoikan poikaystävän.
Oletteko seurustelleet
4
248
Vastaukset
- lihavatyttöystävä
Ex.än tavatessani mitat oli 95kg/174cm, hänellä hieman massua, mutta ei paljoa. Nykyisen kun tapasin olin kai 98kg/174cm, mutta seirustelun aikana lihosin 106kg, olin silti hänen mielestään nätti vaikka itse en niin kokenut, no nyt ole saanut painon tippumaan aluksi 88kg , mutta siitä tullut hieman takaisin ja pitäisikin siis saada jostain se uusi motivaatio päästä normaali painoon, mieheni tykkää minusta vaikka on ylimääräistä, mutta tsemppaa minua kovin, koska huomaa kuinka huono minun on olla. Mieheni on itse laiha, mutta vielä normaalipainon rajoissa. Kyllä on mahdollista saada myös lihavana mies.
- Tyttö
Minä olen 15-vuotias.Painoa oli poikaystävämi tavatessa reilusti,sillä isäni kuoli,jonka tokia söin lohtuun.Painoin silloin lähemmäs 100kg,mutta sain itseni salille raahattua kerran,nyt käyn salilla 4-6kertaa viikossa .Treenaamme myös poikaystäväni kanssa yhdessä.Tällä hetkellä painan 56kg ja juuri sopiva.Vielä yritän kiinteyttää vatsaa reisiä. :) Jos poikakaveri oikeasti välittää,ei hän katso ulkonäköäsi pahalla koskaan!
- ramipussinen83rp
Tyttö kirjoitti:
Minä olen 15-vuotias.Painoa oli poikaystävämi tavatessa reilusti,sillä isäni kuoli,jonka tokia söin lohtuun.Painoin silloin lähemmäs 100kg,mutta sain itseni salille raahattua kerran,nyt käyn salilla 4-6kertaa viikossa .Treenaamme myös poikaystäväni kanssa yhdessä.Tällä hetkellä painan 56kg ja juuri sopiva.Vielä yritän kiinteyttää vatsaa reisiä. :) Jos poikakaveri oikeasti välittää,ei hän katso ulkonäköäsi pahalla koskaan!
Välittäminen juuri on kaikkein tärkeintä, tiet sitten mitä tahansa.
- true story bro
Ensinnäkin usko itseesi ja kauneuteesi, ei lihavuus ole mikään este! Ihminen voi olla kaunis painosta huolimatta kunhan uskoo siihen itse.
Seurustelin kolmevuotta painonnostaja miehen kanssa (oikein urheilija) samalla kun itse olin 78kg josta lihoin suhteen aikana tasaisesti (pituus 173cm)
Päätettyäni suhteen kävin puntarilla ensimmäistä kertaa pariin vuoteen ja pakko kyllä sanoa että olen aika helvetin hyvännäköinen satakiloinen (jonkun sitä itsetuntoa on kohennettava, yhtä hyvin se voit olla sinä itse)
Paino ei ole mikään este sille että kiinnostuuko joku sinusta vai ei, nyt esim eräs urheilullinen mies on kiinnostunut minusta ja kyllä yhä edelleen painan sen 99kg.
Hymyilee vaan paljon ja yrittää olla sinut itsensä kanssa eikä ainakaan pyytele anteeksi omaa ulkonäköään niin kyllä se vetää miehiä puoleensa!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2022784Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1622490Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061162- 64951
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait255899Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies104881Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20879Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka306869Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22748Onneksi tapasin sut
Ilman sua olisin jatkanut pään lyömistä seinään eli samanlaisten miesten etsimistä. Tajusin, mikä menee pieleen vasta ku93739