partaasi hoitanut, tyttö.
http://3.bp.blogspot.com/-lIr3Q5wTIpg/STt8XKMIvUI/AAAAAAAAAAM/Dt_3gczA84s/s320/beard[1].jpg
http://3.bp.blogspot.com/-lIr3Q5wTIpg/STt8XKMIvUI/AAAAAAAAAAM/Dt_3gczA84s/s320/beard[1].jpg
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Parta tyttölle. Voit olla varma katkeruuden piikki aita. Joskus on sääälittävää olla ruma joskus paremman näkönen. Eikohän me olla samaa kastia, ymmärrys voittaa ulkonäköpaineet vai on niitä. Älä nyt jaksa valittaa tyhjästä, ne on kuulemma pinnallista.
Samannäköisyyttä, silmäni eivät petä, uu
Sairas vitun kasti nää jonkin tytön perään mankujat tällä palstalla on, onko ymmärryksessä ja pääkopassa kaikki ihan oikeessa jamassa. Kehitysvammaiset ja jälkeenjääneet kirjoittelee tänne tämmöisiä. Aika suuri häpee, kyllä kannattaa mennä nyt päätohtorille sen päävamman kanssa ja tutkituttaa kaikki vikatekijät perimässä ja geenitekijät!
On niin paha synnynnäinen vamma nyt havaittavissa mihin ei mitkään lääkkeet sitten muuten tehoa, ikävä kyllä sterilisaatioon.
Aamulla soitto lääkärille.
No voi julumetus sentään :D
Sekä mahdolliset kateudenaiheuttajat kannattaa ottaa huomioon. Ei ihan tervettä ole eikä tule olemaankaan.