Tietääkö joku kyseisen auton 0-100 ja 80-120 aikoja?
Saab 9000 2,3t 170hp
2
152
Vastaukset
- saappeja on
0-100 ajat on teineille mutta ehjänä alle kymmen myös automaatilla. BSR:n sivuilta löytyy käyriä.
Matalapaine on kuminauhamainen ajaa eli terävyytä ei löydy vaan väännöllä kammetaan menemään kuitenkin yllättävän sutjakkaasti, eikä jää jalkoihin.
Stagetettuna nämä repivätkin sitten eläimenlailla mutta virityssatsin lisäksi joutuu yleensä vaihtamaan hukkiksen kellon tai ainakin sen sisältämän kuoleentuneen jousen, jotta peruspaineet on riittävällä tasolla. 0,55 bar kakskolmoselle.
Kilometrejä näissä alkaa olla jo sen verran paljon että osia on jossain vaiheessa jo vaihdettu, joten nämä asiat on tapauskohtaisia.
Automaattiin kannattaa suosiolla vaihtaa liemiä ja laittaa jotain ihmenestettä joka turvottaa kuluneita tiivisteitä. Tämä näkyy suoraan vaihtamisen pehmeydessä.
Ei tee pahaa myöskään manuaaliaskille vaihtaa öljyt. - sanb31
Tietääkö joku kyseisen auton 0-100 ja 80-120 aikoja?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti24745329Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3011223Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy19710860Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369701Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858518Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2236501Pirjo sanoi Esalle
Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok03200Jos mä joisin
Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys282212- 361602
Koulu-uhkaus.
Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.261500