ole. mä voin todeta täällä mitä vain, sä tyttö voit pelleillä, mitä vain. mä en ole tavannut sua, mä olen havainnut sut ohimennen, sä olet eläin mulle, ikäänkuin täky. en tyttö muuta voi kertoo sulle tänneppäi uhoot lapio sun naamasi tuhoaa, sinä et ansaitse enempää, sinä olet tyttö.
http://www.youtube.com/watch?v=5X4z3NEK1Aw
t.kappas vaan olen täälläpäin, minä olen elossa
http://www.youtube.com/watch?v=5X4z3NEK1Aw
t.kappas vaan olen täälläpäin, minä olen elossa
Vastaukset 2
Vanhimmat
Miksi sulla ei ole ystäviä? Etkö sä halua niitä? Etkö sä uskalla päästää ketään elämääsi syvemmin? Miksi? Oletko haavoitettu? Opi edes rakastamaan itseäsi ja pitämään itsestäsi huolta.
Minusta tässä on kaikkein surkeinta se, että kuinka hienoja tekstejä tälläkin palstalla ihmiset kirjoittaa toisilleen, tuntemattomat yleisönään (en ole kirjoittanut muuten mitään, vaikka tänään näyttää monella olevan asiat eri tavoin solmussa), niin minä saan näin kauniin viestin. :/
En mä sulle uhoa enää mitään. Enkä sekannut sun juttuihin. Oma elämä on muutenkin ihan sekaisin -lapiolla tai ilman.