Onko kellään kokemusta taloushallintopuolen verkkokursseista, palkanlaskennan tai kirjanpidon peruskursseista? Ja miten työnantajat arvostavat näitä kursseja?
Vastaukset 1
- taloushallinto
Ehkä jotkut työnantajat arvostavat niitä, mutta omalla kohdallani ainakin mitkään peruskurssit eivät riitä. Pitäisi osasta kaikki Maan ja taivaan väliltä. Ja tietää myös kaikki oikeustapaukset ja niiden ratkaisut.
Sääliksi minun käy niitä ihmisiä, jotka yrittävät soittaa yritykseen ja kysyä töistämme harjoittelupaikkaa. Harjoittelupaikat saavat yrityksen ja oppilaitoksen etukäteen valitsemat priimat opiskelijat.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 402586
- 531051
- 66921
Riikka Purra on mukana Suomen huutokauppakeisari -sarjassa
Suomen huutokauppakeisari on tavallisten suomalaisten ohjelma. Sarjan suosiosta kertoo se, että nyt alkaa jo 19. kausi t53857Kuuleppas
ensimmäiset naissuhteet toimii miehelle eräänlaisena oppikouluna, mutta hän ei välttämättä itse ymmärrä oppineensa mitää227783T.h tuomio
Onko tämä lainvoimainen vai onko tästä valitettu? Mitenhän on mennyt linnassa joko pehmennyt pää täysin11710Paljonko on etäisyytesi kiinnostavaan naiseen km?
Kaipailen tärkeää miestä ja pohdin hänen ajatuksiaan... ❤️61681- 49634
Naurettavia provoja ja lavastuksia täällä
Saa olla aika harhainen jos uskoo juttuja täällä faktoina 😆😆😆 ihmiset matkii toisia jne81617- 65613