Treenaamaan ;) miten olis?

Jokos pistät viestiä

Ps. Olisin ihan kotosalla:)

Naiselle meni
4171
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ettei kukaan ei luule että nämä ovat minulta, tunnen nimittäin erittäin suurta myötähäpeää.

Äänestä
  • Tulisin kyllä treenaamaan sun kanssa kahdestaan, mutta sun pitää pyytää. En viitsi itseäni tyrkyttää :)

    Äänestä

saisinko

Äänestä

Nyt jäi kyl välistä... harmi, niin veltto olo..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Eimunasiatoosekaisin kirjoitti:

Jokos pistät viestiä

Ps. Olisin ihan kotosalla:)

Naiselle meni

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu