Päivi

Salaa sivusta ihailen ja mietin iltaisin että olisiko meistä jossain toisessa elämässä voinut tulla jotain...
383
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kyllä ihan tässä elämässä. Miksi ei? rakastan sua.

:) :) tiedän kyllä, että sinä se oot. :D

Äänestä

uskon siihen jo tässä elämässä, usko sinäkin.

Äänestä
  • :D

    Mistä näitä Päivejä oikein tulee?

    Tämmöstä se täällä on :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Minäseolen kirjoitti:

Salaa sivusta ihailen ja mietin iltaisin että olisiko meistä jossain toisessa elämässä voinut tulla jotain...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu