täältä saa jännän aseen

menkää gta sanin ekassa saaressa mikä nyt onkaan poliisi aseman sisälle.kierrelkää siellä jä kannattaa käydä niitten suihkusta sieltä löytyy jäännä kiihottava ase!!
6701
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

mikäs pyssy se semmoinen kiihottaa niin kovasti?

Äänestä
  • no käy kattomassa!!

    Äänestä

se ei edes ole mikään hyvä ase ainakaan mun mielestä

Äänestä

mulla on semmonen pyllyssä.

Äänestä
  • se on dildo

    Äänestä

  • heebo kirjoitti:

    se on dildo

    vittu sie oot pähkinä!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


k-18 oikeesti kirjoitti:

menkää gta sanin ekassa saaressa mikä nyt onkaan poliisi aseman sisälle.kierrelkää siellä jä kannattaa käydä niitten suihkusta sieltä löytyy jäännä kiihottava ase!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu