Markovin mukaan

kaatellinen viroloin

Suomella olisi vähän ongelmia mikäli sota syttyisi, mutta Virosta EI JÄISI MITÄÄN JÄLJELLE. Kannatti taistella!

6

111

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Puolet petäjäistä

      Ei muuta kun pettua pöytään. Hölmö trolli :)

      • Zhdanov

        Viimekin kerralla Suomi jäi ulkopuolelle ja voroloiset kuskattiin sinne Siperian perukoille rikoksia tekemään. Markovin lausunnon perusteella ei ole mitään syytä epäillä etteikö näin voisi käydä nyttekin. Esimerkiksi neljä kuukautta ennen Ukrainan konfliktia Sergei Glazjev uhkaili Poroshenkoa Jaltalla konfliktin mahdollisuudella mikäli Janukovitsin linjaa ei noudateta. Markov ja Glazjev ovat Kremlin sisäpiiriläisiä joita Putin kuntelee.


    • totuus kirvelee

      Olisi ihmiskunnalle ja sivistyneelle maailmalle parempi, jos koko itä-Eurooppa Viro mukaanlukien hävitettäisiin maanpäältä, Suomessa ja muualla loisivat viroloiset heivattaisiin Siperiaan, sekä heidän vaimoistaan ja tyttäristään tehtäisiin orjia länsimaisille herroille.

      • Puolet petäjäistä

        Sinulle suosittelisin mielentilatutkimusta, mielialalääkkeitä ja vähemmän fantasiapelejä :D


      • pro Suomi
        Puolet petäjäistä kirjoitti:

        Sinulle suosittelisin mielentilatutkimusta, mielialalääkkeitä ja vähemmän fantasiapelejä :D

        Niinkuin totesin: "Totuus kirvelee". Suomalaiset ja muutkin alkavat pikkuhiljaa saada teistä tarpeekseen. Olette kuitenkin samassa biologisessa lokerossa Suomen muiden -ei niin toivottujen- integraatiokyvyttömien kanssa. Jos ei kuri kovene, niin SUOMALAISET joutuvat kohta kaapimaan leipänsä petäjästä.


      • Aleksi Neukkula
        pro Suomi kirjoitti:

        Niinkuin totesin: "Totuus kirvelee". Suomalaiset ja muutkin alkavat pikkuhiljaa saada teistä tarpeekseen. Olette kuitenkin samassa biologisessa lokerossa Suomen muiden -ei niin toivottujen- integraatiokyvyttömien kanssa. Jos ei kuri kovene, niin SUOMALAISET joutuvat kohta kaapimaan leipänsä petäjästä.

        Hädän tullen voimme turvautua täällä Suomessa uskolliseen ja rehelliseen ystäväämme Neuv.... Venäjään ja heidän sankariliseen johtajaansa mr. Putiniin. Ei tarvita petäjäistä, hädässä ystävä tunnetaan ja saamme avustusrekoilla vanikkaa :D


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia

      Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell
      Maailman menoa
      328
      7121
    2. Kysymys muille miehille

      Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss
      Ikävä
      71
      4338
    3. Sinä eräs, pyydän......

      AUTA mua ole kiltti. Ei mun takia vaan.... Miten saan sut kiinni?
      Ikävä
      208
      3165
    4. Kohta katson sun kuvaasi

      ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa
      Ikävä
      24
      2967
    5. Nimikirjaimet

      Kuka kaipaa ketä 🥰
      Ikävä
      74
      1952
    6. VOI TÄTÄ ILON

      JA ONNEN PÄIVÄÄ 😂
      Tuusniemi
      149
      1800
    7. Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan

      Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a
      Maailman menoa
      212
      1746
    8. Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi

      jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?
      Ikävä
      166
      1577
    9. Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?

      Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?
      Ikävä
      120
      1548
    10. Mies, ajattelemmekohan toisiamme juuri nyt?

      Olet mielessäni, vanhempi mies
      Ikävä
      89
      1438
    Aihe