Mikä ihme siinä on, että nuoret ja vanhemmatkin akat pistävät itsestään kuvia Facebookiin vähäpukeisina ollaan tissit paljaana tai seksikkäissä alusvaatteissa.
Muutenko ei saa miehiä kiinnostuun itsestään? Näytetään halvalta huoralta suoraan sanottuna.
Eikö yhtään kannattaisi ajatella, että kuvat saattaa levitä vääriin käsiin.
Onko se oikein, että miesten puolisot kihisee kiukusta , sekö on sen tarkoitus.
Eikö naiset enää näytä vaatteet päällä miltään? Eikö sosiaallinen media voisi vähän alkaa rajottaan naisten pikinikuvia?
Melkeinpä alle 30 v naisilla on kaikki kuvat sellasia, jotka on mun mielestä pidettävä itsellään ja ei jakaa yleiseen käyttöön ns ilman rihmankiertämää.
Huoran maineen saavat sekö on ihanaa?
kuvat
joku raja sentää
0
134
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään
Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää1433948Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa
Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri3593064Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla
Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt141998Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."
Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa101705Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?
Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja41139- 71974
Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan
Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar68974Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan
Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat23851- 71829
- 44794